"קרב הירושה בליכוד התחיל"

"אחרי עידן נתניהו אני חושבת שהגיע הזמן לראשת ממשלה אישה. לאחר 70 שנה, המדינה מאוד בשלה לקבל מועמדת אשה".
לאחר שחלק מחברי צחקו וגיחכו לנוכח הציטוט הזה מדבריה של השרה מירי רגב, כתבו שוב שהיא בורה, סרת התרבות, שרת התרבוש, וכל אלה, כי היא שכחה את גולדה מאיר - נראה שאף אחד לא שם לב לתחילתו של הציטוט. רגב רומזת בגלוי את מה שחבריה בממשלה לא מעזים אפילו להעלות על בדל שפתיהם, את אותו צרוף מילים נדיר היוצא מפיה של מקורבת למלך - "אחרי עידן נתניהו".
היא יודעת, הממזרתה, שפג זמנה אצל הרודן, שהשתמש בה כמגן קליעים כדי לדחוף את עצמו לטקס המשואות, ואחר כך שיגר את יו"ר מועדון מעריציו בטוויטר כדי להשמיץ אותה. היא יודעת, והיא אומרת שהיא יודעת, ורומזת שגם זמנו יגיע. 
תוסיפו לזה את ההדלפה מפיו של יו"ר הקואליציה דוד אמסלם, שהוא לא מרוצה מתפקידו הנוכחי ושברצונו להתמודד על ראשות עיריית ירושלים, כדי להחליף את ניר ברקת שכבר הודיע שהוא לא רוצה יותר להיות ראש עיר והוא מעוניין בראשות הליכוד, את ההדלפה לפיה אפילו זאב אלקין, עוד עבד נרצע של נתניהו, מעוניין להתמודד על ראשות העיר, ויש לכם אישוש לדבריה של רגב לצרוף המילים "לאחר עידן נתניהו".
קרב הירושה בליכוד התחיל עכשיו באופן גלוי למדי. השפחה החרופה רגב מבינה שהיא חייבת לסמן את הגיזרה מול ניר ברקת, גדעון סער, ישראל כץ וגלעד ארדן.
אנו עומדים בפני תום עידן נתניהו. עיזבו את כל הספינים, את נימת הביטול לכל דבר שיוצא מפיה. תקשיבו למירי רגב. היא אומרת את מה שחבריה לא אומרים.

חנה קים,
0 תגובות