תמיכה לנתניהו מימין

במפלגת הבית היהודי מברכים את ראש הממשלה.

נפתלי בנט אומר: "מברך את ראש הממשלה על החלטתו לחזור בו מהמתווה הרע. זה לא מספיק. עכשיו צריך להוציא את המסתננים הבלתי חוקיים מן הארץ"..

הוא אומר: "אסור להיכנע. מתן מעמד ל-16,000 מסתננים בישראל יהפוך את ישראל לגן עדן למסתננים, ומהווה כניעה מוחלטת לקמפיין השקרי שהופץ בתקשורת בחודשים האחרונים.

המתווה המקורי היה מוסרי וצודק, ויש לפעול על פיו בלבד: פליטים ממקומות סכנה - יקלטו בישראל, מסתנני עבודה - יוחזרו.
‏יובהר: במתווה החדש ישראל תקלוט מהגרי עבודה שכלל לא הגישו בקשת מקלט!

בחתימה על הסכם זה אנו מעבירים מסר מסוכן לכל העולם: מי שיצליח להסתנן לישראל באופן בלתי חוקי, זוכה בפרס של תושבות כאן או במדינה מערבית.

‏זוהי קריאת כיוון למיליוני מהגרי עבודה פוטנציאליים להגיע לישראל. שיטת ״אקזיט״ חדשה.

האמינות של ממשלת ישראל מוטלת כאן על הכף, לצד חובתנו המוסרית כלפי תושבי דרום תל אביב החיים כ״מדינה בתוך מדינה״.

אני קורא לראש הממשלה להביא את המתווה לדיון בממשלה ולאישור/דחייה שלה כבר בישיבה הקרובה'

.

מוטי יוגב אומר על ההסכם עם האו"ם: "החלטת ראש הממשלה המגובה בהסכם עם האו"ם, להעביר 16 אלף מסתננים לארצות מערביות, יש בה בעיקר כשלון של הרשויות הנבחרות, מול בית המשפט העליון שלצערם של רוב אזרחי ישראל, מנע עד כה את הפתרונות לזכויות אזרחי דרום תל אביב והעדיף את זכויות המסתננים הבלתי חוקיים.

טוב, ש - 16 אלף מסתננים יועברו למדינות מערביות. רע שמספר מקביל, יקבל פה זכויות תושבים ארעיים. רע, שמספר נוסף בלתי ידוע, של מסתננים בלתי חוקיים, ישארו כאן וימשיכו לפגוע בזכויות תושבי דרום תל אביב. חובתנו ואחריותנו בבית היהודי, להמשיך ולמצוא את כל הדרכים להמשיך ולדאוג לאזרחי ישראל ולישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית".

הדר לביא,
0 תגובות