למדתי הרבה דברים כזונה

 

מאיה כותבת -

במסגרת ה"עבודה" שלי בתור זונה הספקתי ללמוד הרבה דברים.
למדתי לסבול את האחר. אם בעבר הייתי פוסלת כל גבר שהיה כותב לי "מאמי"/"ממי" או משתמש לא נכון באותיות אית"ן הייתי מיד חוסמת את היצור ומוחקת את השיחה. היום אני מבינה שגם ליצורים מהסוג הזה יש יתרון משמעותי, מלבד הכסף (ותמיד יש להם כסף) – הם לא מהווים איום אינטלקטואלי, לא יעשו מניפולציות, לא יחפרו ולא ינסו לדלות פרטים על חייך האישיים.
למדתי גם לשקר לאלה שמתים לדעת עלייך עוד. הרי איך ייתכן שבחורה צעירה, יפה וחכמה כמוני תהיה באתר שזה? אני תוהה אם השאלות האלה הן ניסיון עלוב להרגיש יותר "קרובים" אליי ולהרגיש ש"יש בינינו משהו אמיתי". זוכרת בבירור שכמה לקוחות דרשו לדעת את שמי האמיתי באמצע סקס, כאילו זה משהו שידליק אותם. היום אני כבר יודעת להמציא את הסיפור הנכון שיישמע הכי טוב בעיני הלקוח. ממציאה שם, גיל וחיים אחרים. מעולם לא שולחת תמונת פנים. מספרת שגרה בעיר אחרת. רק שימשיכו לחיות עם בתוך האשליה הנאיבית שלהם.
למדתי גם להסתיר את הרגשות והמחשבות, שאותן מאוד קל לראות דרך הבעות הפנים שלי. למדתי לעצור את עצמי מלגלגל עיניים על לקוח, לתקן שגיאת כתיב שלו וכמובן הפסקתי עם ההערות הסרקסטיות. 
למדתי גם לא להרגיש ריחות. אף על פי שאני מבקשת באופן מפורש לצחצח שיניים לפני הפגישה, היצורים המטונפים האלה מגיעים עם הבל פה שבעיני מעיד על איזושהי פתולוגיה.
למדתי גם להעלים את רפלקס ההקאה שלי כשהלקוח לוחש לי באוזן (עם הבל הפה המחריד) על כמה שהוא מת לזיין אותי כשהזין העלוב שלו בקושי עומד.
למדתי לא לעקם את הפרצוף כשאני נגעלת מהמראה הכללי של הלקוח. לפעמים אני רוצה לשאול אותם "אתה באמת מופתע שאשתך כבר לא נמשכת אליך?".
למדתי לתת גם ללקוח הכי מכוער, שמן, שעיר, מסריח ועם זין רופס שאני מאוהבת בו ושהוא מלך העולם.
למדתי לצחקק ולחייך בזמן הנכון. וגם לשתוק. וגם להסתכל לו בעיניים כאילו הוא אהבת חיי. אבל בפנים אני מקללת אותו בכל רגע ומאחלת לו למות.
למדתי גם לצחוק (בלב) על אלו שמתעקשים לענוד את טבעת הנישואין בזמן הסקס, כאילו אין פה איזושהי בעיה. הלקוחות האלה נמצאים בקטגוריית "מחפש ריגושים מבלי לפרק את החבילה".
למזלי גם למדתי להמשיך בחיי באין מפריע ברגע שנגמר "העסק".
וגם להתקלח. ממש טוב

מאיה,
0 תגובות