אבי דבוש מסיר את מועמדתו

אבי דבוש מסיר את מועמדתו לראשות מרצ ותומך בתמר זנדברג.

דבוש אומר שהמסע לבניית שמאל אמיתי, עממי, מחובר ומשפיע למען הפריפריה והמרכז, ערבים ויהודים, דתיים וחילוניים, מזרחים ואשכנזים, להט"בים, דוברי רוסית, יוצאי אתיופיה – למען כולם – הוא מסע שדורש נחישות והתמדה, אמונה ובטחון, עם מבט מתמיד לטווח הארוך.

הוא אומר: "בשנתיים האחרונות נאבקתי לפתיחת השורות במרצ כדי לייצר מנהיגות מגוונת שעובדת בשיתוף פעולה, והחלטתי להתמודד על ראשות המפלגה כדי לשרת את הדרך הזו. בעיניי, מנהיגות נדרשת לשמור על קשר עין אמיץ עם החזון הגדול ולזכור שעלינו לקדם את המטרה ולא המטרה צריכה לקדם אותנו".

הוא מסביר את החלטתו: "לאחר התלבטות לא פשוטה, ולאחר מאות שעות של התייעצויות ודיונים החלטתי לחבור לשותפות עם ח"כ תמר זנדברג, לשלם את המחיר האישי, להסיר את מועמדתי לראשות המפלגה ולתמוך במועמדותה של תמר. אני מכיר את תמר זנדברג מפעילות פוליטית משותפת למעלה מעשור, מוקיר את יכולותיה ומאמין בלב שלם בכוונותיה לקדם מרצ גדולה, מחוברת ומשפיעה.

הדרך החדשה מתחילה במאמץ משותף להפוך את מרצ מסיעה לתנועה. נגיע לכל מקום בארץ, נפתח סניפים חדשים ונרחיב את מפקד המפלגה כדי להציג אלטרנטיבה של שמאל אמיתי בכל סוגיה, בכל מקום, לכל אחת ואחד במדינת ישראל.

אני מודע היטב לכך שיש בינינו ציניקנים. אני לא נמנה על מחנה הציניקנים ולעולם לא אהיה חלק ממנו. את המציאות משנים המאמינות והמאמינים, ההולכים בדרך הארוכה, ביחד.

במהלך מסע הבחירות בכל הארץ, בנינו תנועה שאף אחד לא יכול ולא יוכל להתעלם ממנה. תודה לכולכם/ן על התמיכה המרגשת והמחזקת.

כעת, עלי מוטלת האחריות להמשיך להוביל בדרך, עם חזון ברור בכלכלה, בבטחון ושלום, בחינוך, בבריאות, בדמוקרטיה וחיים משותפים. 

אני משוכנע ששותפות בהנהגת מרצ היא הדבר הנכון בעת הזאת. המנהיגות החדשה של מרצ תפעל ביחד, לא במחנאות, תוך הבלטת הדיון והוויכוח כמנוע לשיפור וצמיחה.

אני קורא לתומכיי ולכל חברי מרצ לצאת ולהצביע לתמר זנדברג ב- 22 למרץ.  אני קורא לכל מי שמאמין בערכי השלום והצדק של מרצ, להצטרף אלינו. להשמיע, להשפיע, להיות חלק מהשינוי. ביחד".

התמונה של ‏אבי דבוש Avi Dabush‏.
עדי נוי,
0 תגובות