המהפכה המשפטית

המהפכה המשפטית של השרה איילת שקד שמגבירה את כוחה של האליטה הציונית דתית במערכת המשפט היא בשורה מבהילה למזרחים. האליטה הציונית הדתית איננה ידידת המזרחים ובתודעתה העצמית איננה חלק מישראל השנייה. הלב שלה במקום אחר.

רבים וטובים בציונות הדתית באמת לא יודעים, אבל כל העוולות שהם טוענים ש''התקשורת השמאלנית'' והאליטה השמאלנית בעמדות המפתח עוללו למנהיג הימין נתניהו ולמתנחלים (מרצח האופי, דרך דחיפת מערכת המשפט "לחסל" אותו ועוד), עוללו יוצאי בית המדרש הציוני דתי שתפסו עמדות מפתח בתקשורת הישראלית ובכלל למנהיג ש''ס דרעי ולספרדים.

(אי אפשר להסביר את חורבן ש''ס ואת הטרגדיה החברתית המרחפת על ראשן של עשרות אלפי משפחות מזרחיות שש''ס הרימה להן את הראש והייתה להן לבית - בלי המסע האנטי מזרחי האלים והכוחני של יוצאי האליטה הציונית דתית בעמדות מפתח בתקשורת ועוד, נגד המזרחים שהעזו להרים ראש. ועוד לא דיברנו על פועלם של יוצאי בית המדרש הציוני דתי ביחס למזרחים בכלל ולשסניקים בפרט במערכת המשפט, ועל יחסם הלועג של חלקים באליטה זו לבשורה התרבותית של מסורתיים המזרחים ולמזרחים בכלל...)

אז צריך לחזור ולהדגיש: המהפכה המשפטית של השרה איילת שקד שמגבירה את כוחה של האליטה הציונית דתית במערכת המשפט היא בשורה מבהילה למזרחים.

אבישי בן חיים,
0 תגובות