"לא מכיר את העתירה על חוק ההמלצות"

היועץ המשפטי לממשלה אביחי ממנדלבליט פנה למשטרה בבקשה לעכב את הגשת ההמלצות בחקירות נתניהו, שתוכננה ליום שלישי. הודעת היועץ המשפטי מגיעה בעקבות עתירה שהוגשה לבג"ץ נגד פרסום ההמלצות בחקירות ראש הממשלה בנימין נתניהו. הבג"צ הוגש על רקע חוק ההמלצות שאושר לאחרונה בכנסת. הדבר עלול לדחות את פרסום ההמלצות,.

ראש הממשלה מגיב על כך ואומר שזה פייק ניוז.\

נתניהו אומר: "אני לא מכיר את העתירה שהוגשה בעניין ההמלצות ואין לי שום קשר אליה. ממילא כולכם כבר מבינים מה ערכן של ההמלצות, שהודלפו כבר לפני שנה ומאז שודרו ומוחזרו בתקשורת אינספור פעמים".

הוא מגיב לפרסומים שהפעיל אדם בשם וולטר סוריאנו, שהוגדר מקורבו, למעקב אחרי חוקרי משטרה.

על כך הוא אומר: "מה לעשות שלא נפגשתי או דיברתי עם סוריאנו כבר שמונה שנים? זה אומר הכל על המשך הניסיון המגוחך לקשור אותי למעקבים לכאורה אחרי חוקרי משטרה. לא הפעלתי איש. כל זה מדגיש שוב מדוע ביקשתי לחקור זאת באופן מיידי, בלתי תלוי ואובייקטיבי. השאלה החשובה ביותר נותרה בעינה: האם הייתם סומכים על המלצות שגיבשו חוקרים שחושבים ש״תפרתם״ להם תיק?"

מלשכת ראש הממשלה נמסר: "נבהיר שראש הממשלה לא נפגש עם וולטר סוריאנו מזה כשמונה שנים ולא שוחח איתו אפילו פעם אחת בכל אותן שנים. זוהי תשובה ניצחת לדברי ההבל ולרמיזות המופקרות בעניין זה שהן המשך מסע ההכפשות האבסורדיות כלפי ראש הממשלה. ראש הממשלה לא הפעיל איש. נקודה".

אורי רבינוביץ,
0 תגובות