ביבי ...קופץ בראש

ביבי של הלילה - מיד לאחר שובו מהקרבות עם איראן בסוריה - קופץ לחקירה על ההתנכלות לקציני המשטרה שחקרו אותו, אם בכלל הייתה התנכלות כזאת. על מעורבותו זו בהודעתו חל הכלל שהשמענו בילדותנו: "...קופץ בראש." 

מה יש לו להודיע שכבר שמונה שנים לא פגש במיליארדר ששמו נזכר כמי שמימן את המעקב אחרי קציני המשטרה שחקרו את ביבי? הרי איש לא האשים אותו כלל ועיקר. רוני אלשיך דיבר על יזמים "רבי כוח" שעשו כן.

אבל אם נצמדים לשמועות כי אז לא ביבי טיפל בהטרדת השוטרים החוקרים אלא אחד ממקורביו המובהקים. הוא שעמד בקשר עם המיליארדר, אבל אלה הן רק שמועות.

בכלל, אין מקום לחקור עתה את הסיפור הזה. על ד"ר אביחי מנדלבליט ללכת בעקבות דורית בייניש. 
כשהיא ניהלה את חקירת העבירות הפליליות של אריה דרעי לא הניחה שיגרמו לה לסטות מהעניין המרכזי לנושאים משניים. חקירת ההתנכלות לקציני המשטרה? אחרי שהמשטרה תסיים הטיפול בחשדות נגד ביבי. נא להפסיק לשבש את החקירה, קודם העניין המרכזי, אחר כך הנושאים המשניים.

לכן - נושא ההתנכלות לקציני המשטרה צריך להמתין עד לסיום חקירות ביבי המתעבות;

טענתו של ביבי שלא דיבר עם המיליארדר, שמישהו הדביק לו את עניין ההתנכלות לקציני המשטרה החוקרים אותו אינה רלוונטית. ברור שהוא לא ביקש. להטריד שוטרים צעד כזה (אם בכלל) עושים באמצעות שרף או שליח, וכאן יש לחזור ולהזכיר כי איש לא האשים את ביבי בעניין זה אלא "רבי כוח".

ביבי, תפסיק לקפוץ לכל עניין. תן למשטרה לעבוד כרגיל. אתה הופך למשבש חקירות.

דן מרגלית,
0 תגובות