"שיחקנו טוב רוב הדקות"

צילום: מכבי תל אביב

מכבי FOX תל אביב השיגה ניצחון חשוב 82:94 על ברצלונה בדיוק במאני טיים של שלב הבתים שיורוליג ולקראת הישורת האחרונה שלב 8 הגדולות.

"שיחקנו כדורסל טוב במשך רוב הדקות", סיכם בסיום מאמן הצהובים נבן ספאחיה. "בסופו של דבר שיחקנו טוב יותר בהתקפה וקצת יותר טוב בהגנה מאשר בחמשת המשחקים האחרונים. אנחנו צריכים להתאושש מהמשחק ורק אחר כך נחשוב על ההמשך שלנו". על היכולת הטובה של נוריס קול אמר המאמן: "הוא היה טוב, אבל בסגל שלנו אנחנו יודעים שאף פעם אין לנו חוסר ודאות מבחינה התקפית, אלא רק בהגנה".

"מה ניצח את המשחק? העובדה ששלטנו במחצית הראשונה", הוסיף ספאחיה. "מבחינה הגנתית אין ספק שאנחנו צריכים להשתפר, אבל 92 נקודות בהתקפה זה יפה".

אחד המצטיינים של מכבי היה ארט פראחובסקי, שסיים עם 10 נקודות, והוסיף לאחר המשחק: "אני מרגיש עייף, אבל טוב. כולם שיחקו מצויין היום, היה מאמץ קבוצתי גדול וזה היה החלק הכי חשוב שהובניל לניצחון שלנו. כולם היו חשובים. לא היינו בלחץ והבנו שזה משחק חשוב. אנחנו רוצים להגיע לפלייאוף ולשם אנחנו מכוונים".

גם נוריס קול שסיים עם 14 נקודות, 6 אסיסטים ו-5 ריבאונדים, הגיב לניצחון היקר ואמר: "המשחק הזה היה חשוב. אני עושה את העבודה שלי כמנהיג, תמיד דואג להביא אנרגיות נוספות. היינו זקוקים לזה הלילה, הצלחנו לשחק כקבוצה ולהשיג את הניצחון. היה חשוב לנו לשמור על המגרש הביתי ולשמור על המקום שלנו בפלייאוף, זו המוטיבציה שראו את הקבוצה שלנו מביאה הערב".

 

מערכת נשפיע,
0 תגובות