"להגיד לציבור שהוא בעד שלטון החוק"

חבר הכנסת יואל חסון מהמחנה הציוני תוקף את גלעד ארדן ואומר שאם היה למדינת ישראל שר לביטחון פנים הוא היה מכנס מסיבת עיתונאים ואומר לאזרחי ישראל: אני בעד שלטון החוק גם אם זה נוגד את האינטרסים של הבוס.

חסון אומר שארדן היה צריך להגיד לנתניהו: "עד כאן. זה או אני או ממלכת ההסתה שלך ומניח את המפתחות על השולחן".

אבל, הוא אומר, גלעד ארדן, לא רק שאינו מגבה את המפכ"ל אלא שהוא מאפשר לנתניהו להשתלח במערכת עליו הוא אחראי, להסית את הדיון בין חקירותיו לספינים שרקח בלילה בבלפור.

חסון אומר: "אם ראש הממשלה היה מספיק אובססיבי כדי לכתוב סטטוס בפייסבוק אחרי חצות אז מוטלת האחריות על השר לביטחון פנים שלו לצאת להגן על שלטון החוק גם אחרי חצות. אבל אנחנו כמעט יממה ודממה.

גלעד ארדן שותק. כן, זה גלעד ארדן שרץ להכריז שאירוע אום אל חיראן היה פיגוע וגם ארדן שמיד החליט שישראל עומדת תחת "אינתיפאדת הצתות" בלי לבדוק לרגע את העובדות. ארדן שמצייץ הכי מהיר כשמדובר בהפצת פייק ניוז. דווקא כשצריך את שר ביטחון פנים של ישראל, מסתבר שאף אחד לא בבית.

משטרת ישראל הופקרה במערכה, שליחי החצר של נתניהו כבר התייצבו לצידו בכל הראיונות בוקר שבידם דף מסרים וטענו בקול גדול שיש צורך לבדוק ולחקור את התשתית המשטרתית ואלשייך הוא אויב הציבור.
ארדן חייב להתפטר הערב או לקחת אחריות כי שמירה על שלטון החוק חשובה יותר מכל פחדנות פוליטית מהצעקות הליליות מהבית בבלפור".

יוני נעימי,
0 תגובות