תלונה נגד אייל ברקוביץ

תנועת אומ"ץ מבקשת לבדוק ממצאים חמורים, לכאורה, בהפעלת עמותה עירונית בראשון לציון ובמידת הצורך לנקוט בכל הצעדים המתבקשים ע"פ דין.
במכתב ששלח היום יו״ר תנועת אומ״ץ פליצ׳ה פלד כתב פלד:

״בכתבת תחקיר שהתפרסמה בשני חלקים בתאריכים 5-6 בפברואר, בחדשות מרכזיות בערוץ הטלוויזיה כאן 11, עלו ממצאים חמורים בכל הקשור להפעלת עמותה עירונית ע"י עיריית ראשון לציון המחייבים את התערבותכם וטיפולכם המידי.

מהתחקיר ומפנייתי לבעל תפקיד בכיר בעירייה, עולה עוד כי קבוצת הכדורגל הפועל עירוני ראשון לציון מתנהלת, לכאורה, כעסק פרטי משפחתי של הבעלים אייל ברקוביץ, המשלם משכורות מופרזות לבני משפחתו ומקורביו, המועסקים בשלל תפקידים בקבוצה. חמור שבעתיים כשמדובר בעמותה עירונית של העירייה שהועברה לברקוביץ בידי ראש העירייה המתקצבת של קבוצה הכדורגל בכמיליון וחצי שקלים בשנה, ללא מפרע ומבלי לתהות לאן הולכים כספי הציבור המוזרמים על ידה לקבוצה.

מדובר כאן, לכאורה, על דפוס של שיתוף פעולה פסול בין עמותה עירונית הממומנת מכספי ציבור והמהווה חלק בלתי נפרד מהעירייה שניתנה למר ברקוביץ מסיבות לא ענייניות וללא מכרז כדין, לבין קבוצת כדורגל עירונית שבעליה עושים בקבוצה כבשלהם, ללא כחל וסרק וללא פיקוח על מינהל תקין ושמירת האינטרס הציבורי ע"י מי שאחראים לכך על פי חוק.

על פניו נראה, כי עסקינן בהתנהגות ובהתנהלות כוללת המנוגדת בעליל לדין, הן של העירייה והן של העמותה העירונית, נפוטיזם, תשלום משכורות מופרזות ועוד.

תנועת אומ"ץ מבקשת לבדוק את הנושא באופן מעמיק ובמידת הצורך לנקוט בכל הצעדים המתבקשים ע"פ דין.״

.

רועי כהן,
0 תגובות