בנט: "אונר"א הוא ארגון תומך טרור"

שר החינוך נפתלי בנט אומר שאונר"א הוא ארגון תומך טרור ועצם קיומו מנציח את מצבם העגום של תושבי רצועת עזה הנאנקים תחת משטר חמאס.

הוא אומר: "בכל העולם, פועלת נציבות האו"ם לפליטים (UNHCR) . תפקידה המרכזי הוא שיקום פליטים ושמירה על זכויותיהם ובטחונם בארץ אליה הגיעו, ורק בה. כשמדברים שם על פליט, מתייחסים רק לאדם שנאלץ להמלט על חייו למדינה אחרת, ולא לצאצאיו. אם הוא קיבל אזרחות במדינה חדשה, הוא כבר לא פליט. אם הוא ביצע פשע חמור, הוא כבר לא זכאי להגנה וסיוע כפליט. אבל כידוע לכולנו, ברגע שישראל נכנסת לתמונה, היחס מיד משתנה. אונר"א הוא ארגון שעוסק בתחום אחד בלבד: סיוע לפליטים פלשתינים". 

בנט שואל: מה זה פליט פלשתיני?

ועונה: זה האדם שברח ללבנון, סוריה, ירדן או עזה, כש-7 צבאות ערביים תקפו את מדינת ישראל הצעירה. אבל זה לא רק הוא. זה גם בניו, נכדיו, ניניו וכן הלאה עד סוף כל הדורות. ולא, המטרה אינה לשקם את הפליטים ולאפשר להם להתאזרח במדינות אליהן ברחו, אלא לשמר את מצבם, בתוך מחנות הפליטים הדחוסים והמוזנחים.

למה? כדי להחזיר אותם לישראל במסגרת "זכות השיבה" שנועדה להשמיד את המדינה היהודית. 

וכמובן - "פליט פלשתיני" מעזה שמבצע פיגוע בישראל, הוא עדיין פליט שאונר"א תסייע לו".

בנט אומר: "במהלך צוק איתן, חשפו לוחמינו רקטות מוסתרות בבית ספר של אונר"א. צה"ל איכן שיגורי רקטות מאזור מוסדות אונר"א. עובדים באונר"א נחשפו כמחבלי חמאס "במילואים". המסקנה: זהו ארגון תומך טרור, שמנציח את המצב הגרוע של תושבי עזה. סיוע לתושבי עזה לא צריך להיות שונה מסיוע לתושבי סוריה הסובלים תחת משטר הטרור, או מכל קבוצת צאצאי ‏פליטים אחרת בעולם. החלטת הנשיא טראמפ והשגרירה היילי לבטל את הסיוע האמריקאי היא המעשה הנכון. אני מצפה מכל גורמי הממשלה בישראל, ובכללם משרד החוץ, לתמוך בהחלטה לקצץ בתקציב ארגון שמעסיק מחבלי חמאס ובבתי הספר שלו מסתירים רקטות".

דור מנשה,
0 תגובות