בוזגלו עבר בהצלחה ניתוח באנגליה

מאור בוזגלו עבר הלילה בהצלחה ניתוח מורכב בלונדון לשחזור הרצועה הצולבת והמיניסקוס.

ממכבי חיפה נמסר שלאחר הפציעה, הוחלט בקבוצה לחפש עבורו את המנתח הטוב ביותר ולערוך לו ניתוח ושיקום בצורה האופטימלית. השחקן נשלח אל הרופא של נבחרת הולנד לבדיקה מקיפה ומשם הומלץ לשחקן ולמועדון להגיע לפרופסור אנדי וויליאמס מלונדון, שנחשב לאחד ממנתחי הברכיים הטובים בעולם. המועדון והשחקן בעצה אחת החליטו שוויליאמס יהיה המנתח.

אתמול, במהלך צילומים וסדרת בדיקות, נערכה לו בדיקת ארטרוסקופיה, שבמהלכה הוחלט לנתח את הברך, ולבצע שחזור חוזר של הרצועה הצולבת הקדמית ותיקון פגמים נוספים שנמצאו במהלך ההתערבות הכירורגית. בסיום הניתוח הוא הועבר להתאוששות.

מאור צפוי לחזור לארץ ולערוך תהליך שיקום.

את בוזגלו ליווה נציג מכבי חיפה, ד"ר עופר זקס מבית החולים רמב"ם. זקס הוא סגנו של דוקטור בצאלאל פסקין, מנהל המחלקה האורתופדית ברמב"ם והאורטופד הראשי של מכבי חיפה.

דוקטור פסקין אמר הבוקר לאתר הרשמי: "מאור עבר שחזור חוזר של הרצועה הצולבת הקדמית ותיקון פגמים נוספים, שנמצאו במהלך ההתערבות".

בוזגלו אמר בחדר ההתאוששות: "אני אחרי ניתוח. כרגע בהתאוששות, מאוד אופטימי. בקרוב אחזור לארץ ואתחיל בכוחות חדשים את השיקום. תודה לאנשי מכבי חיפה על הדאגה והמסירות ולאוהדי הקבוצה הנפלאים על העידוד והברכות, נתראה בארץ".
 


יתחיל בקרוב תהליך שיקום. צילום: ראובן כהן האתר הרשמי
דורון עופרי,
0 תגובות