בית"ר ניצחה את הפועל ראשון

בית"ר ירושלים העפילה לשלב הבא בגביע המדינה אחרי שניצחה 1:2 את הפועל ראשל"צ מהליגה הלאומית.

החבורה של ניר ברקוביץ', שמציגה יכולת נהדרת העונה הגיעה למשחק אחרי שניצחה 0:1 את הפועל תל אביב בליגה הלאומית, לעומתה הגיעה בית"ר אחרי ה-0:1 מול מכבי פתח תקווה, וקיוותה להמשיך במומנטום.

פתיחת המשחק הייתה שייכת למארחים כאשר כבר בדקה השנייה בעיטה של עומרי שקל מצאה את קליימן מוכן בין הקורות. בדקה ה-19 ראשון השיגה את שער היתרון שלה לאחר התקפה מסודרת שבסופה עומרי שקל כבש מקרוב. 0:1 ראשל"צ.

היתרון של הכחולים החזיק מעמד ארבע דקות בלבד כאשר אריק סאבו הכניס כדור עומק נפלא לאנתוני וארן, והצרפתי נגח מתוך הרחבה לרשת את השוויון של בית"ר. וארן כמעט השלים צמד בדקה ה-35 כשנגח אחרי הגבהה נוספת של סאבו, אך הצלה של ואיל מריסאת מהקו מנעה זאת.

על סף המחצית המהפך הושלם. הגבהה נוספת לתוך הרחבה, הפעם של פול אדגר, מצאה שוב את ראשו של וארן שנגח את השני שלו לרשת. 1:2 בית"ר.

מחצית שנייה

החלק השני של המשחק נפתח עם מצב טוב לראשל"צ כאשר אזוצ’קו זיהה את קליימן מחוץ לשער וניסה להפתיע אותו מאגף שמאל, אך בוריס הגיב בזמן והדף לקרן. בדקה ה-57 בית"ר נותרה ב-10 שחקנים כאשר אריק סאבו ראה את הכרטיס האדום לאחר דיבורים מיותרים עם שופט המשחק דניאל בר נתן.

אשון ניסתה לנצח את היתרון המספרי ולחצה את בית"ר אבל לא הצליחה לפרש את זה לשער שוויון. 1:2 בסיום, שמעלה את בית"ר לשמינית הגמר.

מערכת נשפיע,
0 תגובות