מיקי גורקה פוטר מהרצליה

גורקה. עוזב אחרי ארבע שנים (צילום: לילך וייס)

בני "רב בריח" הרצליה הודיעה הערב (שלישי) על סיום דרכו של מיקי גורקה כמאמן הקבוצה. הקבוצה תפעל בימים הקרובים למינוי מאמן חדש, כאשר את ההתמודדות מול שרלרואה מחר במחזור האחרון של היורופקאפ יעביר עוזר המאמן אלון שטיין. בארבע שנותיו כמאמן ראשי בקבוצה רשם גורקה מאזן של 43 ניצחונות לעומת 46 הפסדים. המאמן הגיע לאימון הערב ונפרד מהשחקנים.

מהמועדון נמסר: "פיטוריו של מיקי הם כואבים, אך לדאבוננו, לנוכח התוצאות מאז פתיחת העונה, הם הפכו לכורח המציאות. אנו מודים למיקי על ארבע שנים בהן היה לנו העונג להיחשף לאישיותו הייחודית ובהן היו הוא ובני משפחתו לחלק ממשפחת בני הרצליה. אנו מודים לו על ההישגים שאליהם הוביל את המועדון ועל תרומתו לקהילה בהרצליה ומאחלים לו מכל הלב הצלחה בהמשך הדרך".

גורקה בן ה-44 החל את דרכו במועדון בעונת 14/15 כעוזר מאמן וסיים את העונה כמאמן ראשי, תפקיד בו החזיק מאז. בעונה שעברה רשמה הרצליה מאזן 15:18, סיימה במקום החמישי בעונה הרגילה למרות מכת פציעות קשה של מספר שחקנים מובילים והעפילה בפעם השנייה ברציפות לפלייאוף. בנוסף, עלתה הרצליה לרבע גמר גביע המדינה וחזרה לשחק באירופה לראשונה מאז 2009.

מערכת נשפיע,
0 תגובות