"לא הסתרתי ידידות רבת שנים עם ביטן"

סגן ראש עיריית תל אביב, ארנון גלעדי, שנחקר בפרשה שבה נחקר יו"ר הקואליציה, דוד ביטן, חשף את זהותו בפייסבוק וכתב: "נתבקשתי למסור את גרסתי ועשיתי זאת באופן מלא ובתיאום עם המשטרה, מעולם לא הסתרתי את ידידותי רבת השנים עם ביטן".

גלעדי עוכב לחקירה אתמול ובתום החקירה שוחרר בתנאים מגבילים. הוא חשוד בעבירות של מרמה והפרת אמונים.

סנגורו עו"ד אריה שרעבי מסר: "הוא לא יודע מה רוצים ממנו. הוא מעולם לא עבר עבירה פלילית, והוא מופתע. בחמש וחצי לפנות בוקר, לפני שפקח עיניו, לקחו אותו לחקירה. אני לא מבין מה בער כל כך. כל הקשר שלו עם ביטן היה ידידותי בלבד, שניהם משתייכים לאותו זרם פוליטי. הוא לא יודע מה רוצים ממנו, אין לו שום קשר לפרשה".

ארנון גלעדי כתב היום בעמוד הפייסבוק שלו: "חברים וחברות יקרים, אני מודה לכולם על הדאגה והודעות התמיכה ששלחתם לי. אמש נתבקשתי למסור את גרסתי ועשיתי זאת באופן מלא ובתיאום עם המשטרה. מעולם לא הסתרתי את ידידותי רבת השנים עם ח״כ דוד ביטן. בחרתי בשליחות ציבורית בעיר ת״א-יפו ובליכוד כמשימת חיי ותמיד ביצעתי את עבודת הציבור באהבה וביושרה, וכך אמשיך לעשות גם בשנים הבאות".

בתוך כך, ח"כ ביטן ביקש אחר הצהריים לבטל את האיסור שהוטל עליו לשוחח עם אמצעי התקשורת, בשל פרסום מידע מחקירתו שהודלף לטענתו על ידי המשטרה.

בבקשה לבית המשפט הוא כתב: "הכלל 'נאה דורש נאה מקיים' כנראה טרם הגיעה לאוזני היחידה החוקרת. ההדלפה חמורה שבעתיים כאשר היא מגמתית ומכוונת להפעיל לחצים פסולים על הנחקרים מול שצף ההדלפות שמקורן רק ביחידה החוקרת".

הבקשה הוגשה לבית משפט השלום בירושלים באמצעות עורך דינו של ביטן, אפרים דמרי.

יוני נעימי,
0 תגובות