הדרבי בחיפה של הפועל

צילום: מכבי חיפה

הירוקים פגשו את היריבה העירונית למשחק במסגרת המחזור ה-12 בליגת העל. 

חניכיו של גיא לוזון, הגיעו למשחק עם 15 נקודות לאחר 11 משחקים (ניצחונות על בני סכנין, מ.ס.ע אשדוד, הפועל רעננה והפועל ב"ש, ותוצאות תיקו מול מכבי נתניה, מכבי פ"ת ומכבי ת"א). מנגד, היריבה העירונית, הגיעה למשחק עם 24 נקודות לאחר 11 משחקים (ניצחונות על הפועל רעננה, בני סכנין, הפועל עכו, עירוני קריית שמונה, בני יהודה, מכבי פ"ת והפועל אשקלון, ותוצאות תיקו מול מכבי ת"א, הפועל ב"ש ובית"ר ירושלים).

המשחק יצא לדרך. ממש בפתיחת המשחק הזדמנות ראשונה לירוקים, הרמה של בן הרוש מהאגף השמאלי מוצאת את ראשו של סלליך שנוגח, אך קדוש קולט את הכדור. דקה 9' סלליך משתחרר נהדר ברחבה ובועט, אך קדוש הודף את הכדור. דקה 12' גינסארי נוגח ומכניע את גלזר 0:1 להפועל חיפה. דקה 24' הרמה של סלליך מהאגף הימני מוצאת את ראשו של קאיו שנוגח כדור שחולף סנטימטרים ספורים מהקורה הימנית של קדוש. דקה 26' מהלך נהדר של סלליך שמשתחרר מההגנה ובועט כדור חזק, קדוש מוכן וקולט את הכדור. דקה 36' גילי ורמוט חודר לרחבה ובועט כדור, אך קדוש קולט אותו. דקה 44' גינסארי מקבל כרטיס צהוב לאחר עבירה על סלליך. דקה 45' כדור חופשי של מאבוקה מוצא את ראשו של בן הרוש שמתרומם ונוגח נהדר, קדוש מתעופף והודף את הכדור לקרן.     

סיום המחצית הראשונה: הפועל חיפה יורדת להפסקה ביתרון 0:1.  

המחצית השנייה יצאה לדרך. דקה 54' חילוף כפול בשורות הירוקים: מאור בוזגלו וניקיטה רוקאביצה מחליפים את גילי ורמוט וקאיו. דקה 56' כדור חופשי של מאור בוזגלו נהדף ע"י קדוש. דקה 63' טעות בהגנת הפועל רוקאביצה משתלט על הכדור ומעביר כדור רוחב, בוזגלו בועט כדור נהדר מהאוויר, קדוש מצליח להדוף את הכדור לקרן. דקה 67' מהלך נהדר של הירוקים מסתיים בבעיטה של בן הרוש, הכדור שורק ליד הקורה השמאלית של קדוש. שער חוקי של רוקאביצה נפסל בדקה ה-71'. דקה 86' חילוף שלישי בשורות הירוקים: קלאוס מחליף את עמרי בן הרוש.     

סיום המשחק: הפועל חיפה מנצחת 0:1.  

מערכת נשפיע,
0 תגובות