ב"ש עלתה לגמר גביע הטוטו

צילום: מכבי חיפה

מכבי חיפה פגשה באצטדיון העירוני בנתניה את הפועל באר שבע למשחק במסגרת חצי גמר גביע הטוטו. 

חניכיו של גיא לוזון העפילו לשלב חצי הגמר, לאחר שסיימו את שלב הבתים המוקדם במקום הראשון עם שמונה נקודות (ניצחונות על הפועל חיפה ובני סכנין, ותוצאות תיקו מול הפועל עכו ועירוני קרית שמונה). בשלב רבע הגמר, גברו הירוקים על הפועל עכו 3:4 בפנדלים (2:2 בתום 120 דקות).

חניכיו של ברק בכר, העפילו לחצי הגמר, לאחר שסיימו את שלב הבתים המוקדם במקום השני עם שש נקודות (ניצחונות על הפועל אשקלון ומ.ס.ע אשדוד). בשלב רבע הגמר, גברה הקבוצה מהדרום על מכבי פ"ת 1:2. 

ממש לפני שריקת הפתיחה, עמרי גלזר נפצע במהלך החימום, אוהד לויטה פתח בהרכב במקומו.

בשל הפסקת חשמל באצטדיון פתיחת המשחק התעכבה. 

המשחק יצא לדרך. דקה 6' הזדמנות ראשונה לירוקים, בעיטה מחוץ לרחבה של קאיו חולפת ליד העמוד של חיימוב. דקה 10' מסירת עומק נהדרת של קאיו מוצאת את רוקאביצה שבועט נהדר, אך חיימוב הודף את הכדור לקרן. דקה 32' הרמה מהאגף הימני של רז מאיר מוצאת את ראשו של קלאוס שמתרומם ונוגח כדור שפוגע בקורה ויוצא החוצה.  
סיום המחצית הראשונה: הקבוצות יורדות להפסקה בשוויון ללא שערים. 

ממש לפני פתיחת המחצית השנייה חילוף ראשון בשורות הירוקים: גילי ורמוט מחליף את סינטיהו סלליך.

המחצית השנייה יצאה לדרך. דקה 61' בעיטה של בן הרוש מחוץ לרחבה מוצאת את חיימוב מוכן. דקה 64' כדור קרן של הירוקים נהדף ע"י הגנת באר שבע, הכדור מגיע לאלברמן שמשתלט על הכדור מהאוויר ובועט, אך הכדור חולף מעל המשקוף. דקה 70' בעיטה של מיכל אוחנה מחוץ לרחבה נהדפת ע"י לויטה לקרן. דקה 71' כדור קרן של באר שבע מגיע למיכאל אוחנה שבועט כדור שמכניע את לויטה 0:1 לבאר שבע. דקה 72' חילוף שני בשורות הירוקים: מאור בוזגלו מחליף את קלאוס. דקה 74' חילוף שלישי בשורות הירוקים: גיאורגי קוסטדינוב מחליף את גל אלברמן. דקה 78' חילוף רביעי בשורות הירוקים: ארנסט מאבוקה מחליף את רז מאיר. דקה 82' חילוף אחרון בשורות הירוקים: עומר דמארי מחליף את ניקיטה רוקאביצה. דקה 92' ורמוט הרים כדור מדויק לראשו של דמארי שנגח לעמוד.  

סיום המשחק: הפועל באר שבע מנצחת 0:1 ומעפילה לגמר גביע הטוטו. 

דורון עופרי,
0 תגובות