לוד דורשת עוד הכנסות

יאיר רביבו ראש עיריית לוד אומר שהוא ממשיך בנחישות במאבק הצודק של העיר לוד לתיקון העוול ההיסטורי, בדרישה לחלוקת הכנסות מרשות שדות התעופה, בשיתוף מספר רשויות עוטפות נתב"ג.

הוא אומר: "אין לנו כל כוונה חלילה לפגוע בתנאים של עובדי רשות שדות התעופה, חלקם תושבי לוד, או בבטיחות ובפיתוח התשתיות. כואב לי מאוד שיש לנו תושבים בלוד, עובדי קבלן שעובדים קשה מאוד ואח"כ מפטרים אותם, הייתי שמח כמובן שרשות שדות התעופה יקלטו אותם כעובדים קבועים, הם בהחלט יכולים להרשות זאת לעצמם. אנו דורשים את המגיע לנו רק מעודפי הרווחים האדירים של רשות שדות התעופה העשירה הנהנית לבדה מעושר מוניציפאלי מבלי לשלם אגורה. לוד והערים עוטפות נתב"ג, סובלות מאוד בשל מיקומו של שדה התעופה וממטרדי הרעש, כמעט כל 3 דקות חולף מעלינו מטוס, בלילות ובסופי שבוע, וכן מנזק כלכלי ומאובדן ההכנסות בשל הגבלות הבניה לגובה. 

אני קורא לרשות שדות התעופה, להנהלה ולועד העובדים לשבת ולהתדיין איתנו, אין שום סיבה להעניש את כלל עם ישראל בשביתה שתגרום נזק אדיר.

נמשיך ונדרוש צדק חלוקתי שתחזק את העיר לוד, תביא להגדלת המקורות העצמיים שיאפשרו לשפר את רמת השירותים עבור התושבים ולצמצום פערים".

גיל קידרון,
0 תגובות