ארגון לה פמילייה נגד בית"ר ירושלים

בית"ר י"ם עלתה למקום הראשון - לאחר שניצחה 1:3 את הפועל עכו, אבל ארגון לה פמילייה טוען נגד הקבוצה בעקבות האירועים במשחק נגד הפועל באר שבע.

בלה פמילייה טוענים שבצעד נדיר הגיעו פקחים בליווי של שוטרים לעמדת המכירה של ארגון לה פמיליה, עצרו את האנשים שבעמדה והחרימו מוצרים חדשים בשווי של 25 אלף ש"ח.

הם טוענים שהפקחים טענו שנשלחו ע"י מועדון בית"ר ירושלים.

עוד הם טוענים שהנהלת בית"ר ירושלים העבירה את עמדת מכירת המוצרים שלה מהיציע המערבי ליציע המזרחי בצמוד למכירות של הארגון.

בארגון אומרים: פעם ראשונה שדבר כזה קורה.

הם מסבירים: "כל המוצרים שנמכרים מטעם הארגון משמשים את היציע לצבע ואביזרי עידוד. כולם ראו כמו תמיד למה הכספים הולכים. הנהלת בית"ר יודעת את זה ובכל זאת נלחמת בקהל שלה. תחילה טענו בבית"ר שאסור לארגון לה פמיליה להשתמש בסמל בית"ר בגלל זכויות יוצרים (הנהלה מגעילה אולי גם תתבעו אנשים שעשו קעקועים?), ואיימו בתביעות. הארגון הפסיק להשתמש בסמל המועדון ובמילים בית"ר ירושלים. ומשתמש רק בסמל המנורה ובמילה לה פמיליה.

אחר כך טענו במועדון שזה פוגע להם במכירות של הקבוצה. כאילו אנחנו עושים איתם תחרות... כמה שיותר מכירות למועדון הרי שזה מבורך, אבל שישקיעו את זה לפחות ברכש. ובלי קשר לזה שזה מבורך הקהל מצביע בידיים וקונה כמות פי שלוש של מוצרי הארגון ממוצרי המועדון, לא בגלל שהמוצרים של הארגון יותר יפים, בגלל שהקהל יודע מה זה משפחה, מה זה אחווה, מה זה קהל אוהדים, והכי חשוב לאן הכסף הזה הולך!!!!

בהתחלה לקחו את הבמת עידוד שמשמת נטו לדחיפת הקהל, היו לחצים וההנהלה התקפלה. גם היום הגיע הזמן שהנהלת המועדון תבין שאנחנו לא חיילים שלה!!!! תנו לקהל להתעסק בעידוד וצבע ותזדיינו לנו מהחיים ומהיציע!!!"

גיל שפר,
0 תגובות