חברת החשמל מאירה את ישראל בחנוכה

חברת החשמל תקיים בחג חנוכה הקרוב (12/12/17 - 19/12/2017) מרוץ שליחים חברתי ראשון מסוגו מאילת ועד קריית שמונה בשיתוף רשויות מקומיות וארגונים חברתיים בישראל תחת הכותרת "בשביל האור". בין המטרות החברתיות שירוצו למענן: אוכלוסייה עם צרכים מיוחדים,חיילים בודדים, זכויות ניצולי השואה והאזרחים הוותיקים, שיוויון הזדמנויות לכל ,קידום הבריאות בגליל ועוד.

יפתח רון טל, יו"ר חברת החשמל: "חברת החשמל מזמינה את הציבור הרחב לחגוג ביחד איתה את חג החנוכה ולהביא את האור למען הארגונים החברתיים ולהגברת המודעות הציבורית לנושאים חשובים לטיפול בחברה הישראלית. אנו דואגים בחברת החשמל כל השנה לסייע בשילוב אוכלוסיות אשר חוות קשיים שונים, וראינו לנכון בחג החנוכה להפיץ אור יחד עם אזרחי ישראל ".

בכל יום של חג החנוכה הציבור הרחב, נציגי העמותות החברתיות בערים ועובדי חברת החשמל ירוצו למען מטרה חברתית אחרת, ב- 8 מקטעי ריצה יומיים, הכוללים 5-60 ק"מ, בהתאם לרצון ויכולת המשתתפים. בתום כל יום ריצה, יתקיים אירוע הדלקת נרות חגיגי בהשתתפות הרשויות המקומיות, פעילים חברתיים בכירי חברת החשמל ועובדיה במתקן/ארגון אשר למענו רצו באותו היום. הערים אשר ייקחו חלק במרוץ: אילת, באר שבע, אשדוד, ראשון לציון, בת ים, תל אביב-יפו, חדרה, חיפה, עכו, צפת,גליל עליון וקריית שמונה. קישור לפרטים על המרוץ ולהרשמה למרוץ החברתי של חברת החשמל:https://www.mynetreg.me/h-or/

כמו כן, יתקיים בשיתוף עירית תל אביב פסטיבל אמנות ואור בשכונת נווה שאנן- הפסטיבל יפתח ביום חמישי בערב (14.12) עם הדלקת חנוכייה במתחם דירקטוריון חברת החשמל באמצעות מיצג וידאו ארט על מבנה תחנת הכוח הישנה של תל אביב.

עוד באזור, תקיים חברת החשמל, בשיתוף עם עמותת גן החשמל ועיריית תל אביב, סיורי חנוכיות מעצבים בחלונות הראווה של שכונת גן החשמל השכנה, סדנאות יצירה והרצאות של מעצבים, לפרטים נוספים ולהרשמה לסיורים – בעמוד הפייסבוק של חברת החשמל- http://www.facebook.com/israelelectric

כמו כן, כבכל שנה חברת החשמל מזמינה משפחות  למרכזי המבקרים של חברת החשמל באתר תחנות הכוח אורות רבין ובחוות חפציבה.

דוד שמעוני,
0 תגובות