"לאמיר פרישר גוטמן היה סרטן"

אבי שושן, דובר בית החולים איכילוב, אמר  בכנס אילת לעיתונות כי הזמר אמיר פרישר גוטמן חלה בסרטן, ולטענתו לא מדובר באבחון שגוי, כפי שנטען עד כה.

הוא הסביר: "מה שקרה עם אמיר פרישר גוטמן זה הפייק ניוז הגדול ביותר שהיה כאן. היה לו סרטן. אחת הסיבות שלא יצאנו אנחנו בבית החולים עם הצד שלנו לתקשורת, היא כי יש לנו כבוד לאמיר. אבל האמת תצא, אני אומר בפירוש. אני מקווה שהתקשורת תדע לסקר את האמת ואת הצד של איכילוב, כמו שסיקרו את סיפורו של אמיר. החלטנו לא להגיב לסרט שיצא. במשך שמונה חודשים לא היה כתב תביעה אז לנו לא היה למה להגיב. היה פרסום מאוד גדול על הכתב תביעה, ולצערנו אז קרתה הטרגדיה שקרתה עם אמיר, ולצערי בתקשורת אף אחד אפילו לא פרסם את הודעת ההספד שהוצאנו מטעם בית החולים".

הוא הסביר את השינוי בעמדת בית החולים: "כאשר אמיר תקף אותנו עם כתב תביעה, עשינו חושבים איך בית החולים ייצא עם האמת שלו, אך נוצר מצב שבן אדם נפטר ובחרנו שלא לצאת עם זה. בנתיחה לאחר המוות לא רואים את הסרטן שהיה בדיעבד. אמיר ומשפחתו לא הוכיחו שלא היה לו סרטן. אנחנו במועד ובזמן הנכון לנו נצא ונוכיח את עמדתנו".

בן זוגו של פרישר גוטמן, ינאי, הגיש תביעה נגד בית החולים איכילוב לבית המשפט המחוזי בתל אביב בטענה לרשלנות.

בתביעה נטען כי "גופו של המנוח, עבר שלא לצורך טיפולי כימותרפיה קשים ומיותרים, היה חלש ושברירי, בשל טיפולים שקיבל בשל רשלנות הנתבעים. הוא קיבל טיפולי כימותרפיה שלא לצורך והטיפולים שקיבל גרמו לנזק מוטורי שהיה עלול להוביל לטביעתו".

יו"ר לשכת עורכי הדין אפי נווה, המייצג את משפחתו של פרישר גוטמן, אמר בריאיון לגלי צה"ל: "הדברים האלה הם חוצפה, עזות מצח ושרלטנות לשמה. מה נשמע יותר משכנע, דובר בית חולים או בדיקת מעבדה בארצות הברית?".

ממשפחת פרישר גוטמן נמסר: "ארבעה בתי חולים בעלי שם עולמי ערכו בדיקות מקיפות בדגימות שנלקחו מגופו של אמיר כשרק חלה, וקבעו שמדובר בהליך דלקתי ולא בסרטן. מדובר בדגימות שנלקחו עוד לפני טיפולי הכימותרפיה, ולכן אין ספק שהטיפול בכימותרפיה היה שגוי וניתן לחינם. אנו עדים להמשך מסכת השקרים המופצת על ידי בית חולים איכילוב. כאמור אין ספק לגבי העובדה לפיה אמיר לא חלה מעולם בסרטן. צר לנו שבמקום לקחת אחריות ולהודות בטעות בית החולים בוחר להמשיך לפגוע במשפחה".

עוד נמסר: "לבית החולים איכילוב ששכחו את שבועת הרופאים אליה התחייבו: בגלל הרשלנות וההסתרה שלכם כאב לו מאוד!

בגלל הרשלנות ההסתרה שלכם מערכות גופו נפגעו קשות עד כדי כך שלא ניתן היה לתרום את איבריו. בגלל הרשלנות וההסתרה שלכם הכאב לא נתן לו מנוח. בגלל הרשלנות וההסתרה שלכם אישרו לו גראס רפואי בכדי שירגיע את הכאבים האיומים השתלטו על גופו.

אחרי הפשע הנוראי שעשיתם אתם עוד מנסים לנסות לצאת מזה על ידי סילוף של האמת?! אתם ממשיכים את מה שעשיתם קודם שזה לשקר?! אין לכם בושה?! הרצחת וגם ירשת?! לא תצליחו להתחמק מעונש!".

עדי נוי,
0 תגובות