"דה לגיטימציה נגד הכנסת בעניין חוק ההמלצות"

יו"ר ועדת הפנים דודי אמסלם תוקף את המשטרה ואת הפרקליטות.

אמסלם אומר שקורה דבר חמור: גם המשטרה וגם הפרקליטות מנהלים דה לגיטימציה נגד הכנסת.

הוא אומר: "התפקיד שלי כיו"ר ועדת הפנים הוא לפקח על עבודת המשטרה ובמקום לאפשר לי עשיית עבודה פרלמנטרית תקינה, מתכנסים מפכ"לים לשעבר עם המפכ"ל הנוכחי ומציעים לחקור אותי על עבירה של ניסיון סחיטה ואיומים. הזוי!".

אמסלם מסביר שחוק ההמלצות יתקן עוול ארוך שנים שפגע ופוגע במאות אלפי אזרחים הנושאים על גבם את אות הקין של המלצה לכתב אישום ונאלצים להתמודד עם הבושה ובעיקר עם המבוכה וההשלכות החמורות של התווית הנוראית הזאת.

הוא אומר שאותם אנשים נאלצים להילחם בכוחות עצמם על חפותם וצדקתם במשך כמה שנים, עד שהפרקליטות מחליטה בעניינם ואת זה אנחנו רוצים לתקן".

אמסלם מסביר: "כמעט בכל שנה יש כ- 15,000 אנשים שהמשטרה ממליצה להגיש נגדם כתב אישום והפרקליטות מחליטה בסופו של דבר שלא. אותם אנשים מסתובבים עם אות קיין במשך כמה שנים טובות עד שמחליטים לפסוק בעניינם. בדרך, הם מאבדים את פרנסתם, מפרקים את משפחתם ואת כל עולמם, אבל את חברי האופוזיציה זה לא מעניין. למה? כי בין כל האזרחים יש את האזרח נתניהו ואם היינו מוציאים אותו מהמשוואה הזו, החוק היה זוכה לתמיכה גורפת של כל חברי האופוזיציה. חוץ מצביעות והתחסדות אין לי איך להסביר את זה ולמרות הכל, החוק יעבור בעז"ה כדי לעשות צדק!".

שי אופירי,
0 תגובות