סוף תקופה בכדורגל נשים

קפטנית נבחרת ישראל, מורן לוי, תולה את הנעליים.

היא מספרת: "אחרי 20 שנה של כדורגל, מהיום הראשון שהוקמה הליגה אי שם בסוף שנות ה-90, החלטתי בלב שלם שזהו, כמו שאומרים החלטתי לתלות את הנעליים.
השגתי את כל מה שרציתי ומעבר: שחקנית נבחרת הנערות של ישראל, 17 שנה שחקנית נבחרת ישראל לבוגרות, שבע שנים קפטנית הנבחרת, טיסות לחו"ל, ראיתי עולם, שיחקתי בקולג', עשיתי תואר, זכיתי באליפויות ובגביעים וחשוב לא פחות עשיתי זאת עם קבוצה אחת בלבד, אין לי מועדון אחר ברזומה מאשר אסא ת"א ושם גם אסיים את דרכי.

הכי שמחה לפרוש בקבוצת הבית שלי, מקום שתמיד הרגיש כמו בית, משפחה, מועדון שייצרנו בו מסורת, ערכים, מקצוענות ומעל הכל חברויות לאורך שנים שישארו לעד.
רוצה להגיד תודה ענקית למשפחתי היקרה (כולל המורחבת) שתמכו והיו לצידי בדרכי בספורט ובעיקר בכדורגל, אין לי ספק שהם לימדו אותי את התשוקה לספורט ויותר חשוב להיות בן אדם בדרך"

.

מורן לוי מודה:

תודה לחברות הילדות (הלא כדורגלניות) שלי היקרות והמהממות שסבלו מהקור, מהחום, מהמרחק מהשעמום, וחלקן עדיין לא מבינות מה זה נבדל אך תמיד באו לפרגן ולהיות לצידי.

תודה לכל המאמנים ולצוות שאימן וליווה אותי בכל שנותי, תודה לכם על הלימוד, ההבנה ושהשרשתם לי את אהבתי למשחק. תודה מיוחדת להדס הדר ז"ל שהייתה שם מתחילת הדרך עוד בימיי הפועל רעננה וכמעט עד סופה. אתגעגע לעולם.

תודה למשפחה השנייה שלי מועדון אסא ת"א- אין לי מילים לתאר את התמיכה של המועדון בקידום כדורגל הנשים בישראל וקידום הספורט בכלל. המועדון תמיד דגל בקידום ושיפור שחקניות צעירות ומעל הכל הקנייה של ערכים עליונים לכל שחקנית עוד לפני שהיא דורכת במגרש.

תודה כמעט אחרונה ומאד חשובה לכל השחקניות ששיחקתי לצידן ולאלו ששיחקתי נגדן, בלב שלם אני יכולה להגיד שתמיד השתדלתי לכבד את השחקניות היריבות, להקרין מנהיגות, הישגיות, כבוד הדדי ותחרותיות. במשך 20 שנה פגשתי המון שחקניות ולכל אחת מכן מגיעה תודה אישית על כך שהייתן חלק משמעותי במפעל חיי.

תודה אחרונה והחשובה מכולן לגיל בת זוגתי האהובה שבשנתיים האחרונות הייתה לצידי בכל משחק, אימון, פציעה, בכי ואושר. יודעת בוודאות שלאן שאלך, לאן שאפנה, מה שאבחר היא תהייה שם באש ובמים לצידי. 

מתרגשת לפתוח דרך חדשה, להמשיך לעבוד בתחום הספורט ובתקווה למשפחה משלי, מאמינה שתמיד אהיה חלק מנוף הכדורגל שיקר לי מאד ובאמת עיצב את חיי. שוב בלב שלם אך בצורה הכי חיובית, כיפית ואוהבת אני תולה את נעליי הכתומות, מידה 41 יד שנייה כ"חדשות".

יעל צור,
0 תגובות