ניצחון בגשם: חיפה על סכנין

צילום: מכבי חיפה

מכבי חיפה אירחה את בני סכנין למשחק במסגרת המחזור העשירי בליגת העל.

חניכיו של גיא לוזון הגיעו למשחק עם אחת עשרה נקודות לאחר תשעה משחקים (ניצחונות על מ.ס.ע אשדוד, הפועל רעננה והפועל ב"ש, ותוצאות תיקו מול מכבי פ"ת ומכבי ת"א). מנגד, חניכיו של פליקס נעים הגיעו למשחק עם שתיים עשרה נקודות לאחר תשעה משחקים (ניצחונות על בית"ר ירושלים, הפועל רעננה והפועל עכו, ותוצאות תיקו מול מכבי נתניה, עירוני קריית שמונה ומ.ס.ע אשדוד). 

המשחק יצא לדרך. דקה 13' הזדמנות ראשונה לירוקים קאיו מעביר כדור רוחב מהאגף השמאלי, ורמוט משתלט על הכדור ובועט לידיו של קנדיל. דקה 20' שער של דקל קינן נפסל בטענה לעבירה, משידור הטלויזיה נקבע כי מדובר בשער חוקי. ממש לפני שריקת המחצית כדור קרן של מאבוקה מוצא את ראשו של בן הרוש שמתרומם ונוגח פנימה 0:1 לירוקים. 

סיום המחצית הראשונה: הירוקים יורדים להפסקה ביתרון 0:1.    

המחצית השנייה יצאה לדרך. דקה 52' דמארי פורץ לבדו לכיוון השער, גנטוס מכשיל אותו מאחורה, חכמון לא מהסס ומרחיק את שחקנה של סכנין. דקה 59' חילוף ראשון בשורות הירוקים: ניקיטה רוקאביצה מחליף את סינטיהו סלליך. דקה 61' הרמה של מאבוקה מהאגף מוצאת את ראשו של דמארי שנוגח מצויין לרשת 0:2 לירוקים.

דקה 66' חילוף שני בשורות הירוקים: נטע לביא מחליף את ארנסט מאבוקה שיצא עקב פציעה. דקה 70' חילוף אחרון בשורות הירוקים: אליסון דוס סנטוס מחליף את נטע לביא שיצא עקב פציעה. דקה 71' בעיטה מצויינת של קהת מחוץ לרחבה, אך קנדיל הודף את הכדור לקרן. דקה 83' דאבל פס מצויין בין רוקאביצה לדמארי שחודר לרחבה ובועט, אך קנדיל מצליח להדוף את הכדור לקרן. דקה 88' רוקאביצה פורץ לרחבה ומוצא את קאיו שבועט כדור נהדר, אך קנדיל מצליח בקצות האצבעות להדוף את הכדור לקרן.      

סיום המשחק: הירוקים מנצחים 0:2 את בני סכנין.

מערכת נשפיע,
0 תגובות