בחרתי לעשות פורנו למחייתי

לא הגעתי ממשפחה דלת אמצעים או בית הרוס. היה לי תמיד את מה שרציתי. יש לי משפחה תומכת ואוהבת. מעולם לא שתיתי אלכוהול עד ששכחתי ולא צרכתי סמים קשים. סיימתי לימודים בהצטיינות, אני עצמאית מגיל צעיר מאוד ובכל זאת בחרתי לעשות פורנו למחייתי.
כשאני מספרת לאנשים שזו הבחירת קריירה שלי הם מחפשים משהו דפוק. 
שואלים שאלות על העבר שלי, על התחומי עניין שלי, על הנסיבות ומחפשים מה היה כל כך לא נכון שגרם לי לבחור במודע להכנס לתעשיה הזאת.
כשהם שומעים "פורנוגרפיה" ואני נמצאת מולם הם לא יודעים איך להכיל את זה. הם מצפים לראות את האישה השבורה נפשית, שכנראה מכורה לסמים, לא יודעת להבדיל בין רע לטוב וכבר עברה וראתה כל כך הרבה שאין לה כוח להתקיים יותר.
אבל הסטיגמה מתנפצת להם כל פעם מחדש בפרצוף כשהם רואים אישה מחושבת, חכמה ואפילו ביישנית.
הדיסונס בין האישה שיש להם בראש לבין האישה שיושבת מולם מורגש והם לא מבינים מה לא בסדר איתי. למרות שאני ממשיכה להגיד שוב ושוב שזה הדבר הכי טוב שעשיתי עבור עצמי. 
שואלים אותי כל הזמן מתי אפסיק. או אפילו האם זה בשביל 'לימודים' או מקצוע אחר.
אנשים חושבים את מה שנוח להם לחשוב ומנסים למצוא אפילו בכוח סיבות ללמה לא.
אף אחד לא טורח להקשיב ולפתוח קצת הראש שלו ולקבל את העובדה שכן, יש נשים שטוב להן עם מה שהן עושות. והן בסדר גמור עם העובדה הזאת. וזה לא בשביל לסגור חובות או לממן לימודים, זה פשוט המקצוע שהן רוצות לעצמן. ואין שום דבר רע בזה. 
מעולם לא ביזו אותי, דיברו אליי לא יפה, לא כיבדו את הגבולות שלי ועשו דברים ללא הרשות שלי בעבודה שלי.
בניגוד לעבודות 'נורמטיביות' שבהן היתי סופגת קללות, השמצות, הטרדות מיניות וגניבה. 
10 שנים בתעשיה ואני עדיין מקבלת יחס של מלכה ומקום של כבוד. שבשום מקצוע אחר לא קיבלתי. 
אני מקבלת תגמול הולם על הזמן שלי, אני נהנית ממה שאני עושה ואני מצליחה לממן את עצמי ולהגשים דברים שאני רוצה עבורי.
יש לי זמן לתחביבים, אני חיה רק ממה שעושה לי טוב. כי יש לי שקט נפשי ואני לא מותשת.
ואלו החיים שאני רוצה עבורי. כן, אני רוצה לקום מתי שאני רוצה, להרוויח טוב ולחיות כמו שצריך. ושיקום הבן אדם שיגיד לי שזה לא בסדר. שאני גרידית ורוצה כסף ועצלנית. 
זו לא עבודה קלה. את לא יכולה להיות יפה ופה נגמר העניין. את צריכה לשווק את עצמך, לעבוד קשה, להתמיד ולעשות כל מה שאת יכולה בשביל להתקדם. ואני עשיתי את זה עבור עצמי, כי זה מה שאני רוצה.
10 שנים של עבודה מאוד קשה ואני כבר במקום שטוב לי בו. ואין לי שום סיבה או רצון להפסיק את זה. לא לטובת 'מקצוע נורמלי' ולא בשביל לרצות אחרים.
אז תפסיקו לדחוף את האף שלכם למקומות שאתם לא מבינים בהם. תפסיקו לשאול שאלות חודרניות ודוחות ולצאת מנקודות הנחה.
אולי ביום שבו באמת תסכימו לדבר איתנו בגובה העיניים כמו נשים נורמליות, ובאמת לקבל את מה שאנחנו אומרות יהיה שיח חיובי והסטיגמה תיעלם.

איימי,
0 תגובות