ביבי ייסע ללונדון לחמישה ימים

ממה בורח בנימין נתניהו?

ברביעי הבא ביבי מתכנן לנסוע ללונדון לחמישה ימים. מה מתוכנן לו שם? פגישה עם ראש ממשלת בריטניה. וחוץ מזה? שום דבר. ראש הממשלה ישהה בלונדון חמישה ימים – והכל לטובת פגישה שתימשך, במקרה הטוב, שעה וחצי.

למה בעצם? זה המצב שאליו הגענו: ביבי – ראש הממשלה שלנו – מנסה לברוח מהמשטרה.

כן, קראתם נכון: ראש ממשלת ישראל נוסע להסתובב בחו"ל כדי שהמשטרה לא תצליח לתאם איתו חקירה נוספת בנוגע לכל פרשות השחיתות שהוא, מקורביו ומשפחתו מסובכים בהן.

כבר חודשים שחוקרי להב 433 מנסים להשתחל ללו"ז העמוס של נתניהו, ובכל פעם מקבלים מהלשכה תירוץ אחר: פגישות, ביקורים, ישיבות, חגים... ואל תשכחו שמתישהו צריך למצוא גם זמן להצטלם עם פחית מלפפונים חמוצים ולהפיץ עוד קצת שנאה.

עכשיו, כשהשקרים התחילו כנראה למצות את עצמם, ביבי נזכר שמאוד דחוף לו לבקר בבירת בריטניה, לכמעט שבוע שלם.

שלא תבינו לא נכון: בוודאי שראש הממשלה צריך לנסוע מפעם לפעם לחו"ל כדי לקדם את האינטרסים של מדינת ישראל. אבל אדם שבאמת אכפת לו מהאינטרסים האלה, משקיע את הזמן שלו בחכמה ויעילות. טס וחוזר. הוא לא נוסע לטייל.

תקלטו לאן הגענו. נתניהו בורח ליבשת אחרת כדי לא להיחקר. במקביל, הוא דוחף בכל הכוח את החוק "הצרפתי" שימנע מהמשטרה לחקור אותו בעתיד.

אין לי מושג מה ביבי מתכנן. לקדם את יחסי החוץ שלנו, למרות כל הנסיעות האלה, הוא לא ממש מצליח (תבדקו במשרד החוץ). אבל דבר אחד ברור לגמרי: לא ככה מתנהג אדם שאין לו מה להסתיר.

סתיו שפיר,
0 תגובות