הרגע הזה מתקרב

הרגע הזה מתקרב.
עוד שבועיים-שלושה. אולי קצת יותר. המלצה על הגשת כתב אישום נגד ראש הממשלה.
ואז יתחיל הקמפיין הענק. הנורא. קמפיין של תמות נפשי עם הישראלים.
ראש הממשלה יתבצר בתפקידו, אנשיו ימשיכו לטפטף לעיתונאי-החצר שלא רק שהוא לא מתכוון לפרוש, אלא שבכוונתו להביא להצבעת העם, בבחירות מוקדמות, את ההכרעה שאמורה בכלל להתקבל בבית המשפט.
וגם יכולה להתרגש עלינו איזו מלחמה. לא מחזית אחת, אלא משתי חזיתות, כפי שהבטיח השבוע שר הבטחון ליברמן. מלחמה, או דיבורים על מלחמה, טובים לקמפיין ההרס.
חגיגות ה-70 להקמת המדינה יהיו החגיגות שלו. זמן מסך חופשי.
כמו לפני הרצח ההוא, גם הפעם יגוייסו אנשי הימין הקיצוני כדי להפגין מול ראשי מערכת המשפט ואף ראשי הצבא.
הכל כשיר כדי להמשיך במלחמת ההישרדות שלו.
עוד מעט ערוץ 2 יתפצל, עוד מעט מועצת הרשות השניה תפטור את ערוץ הבית שלו, ערוץ 20, מהכללים שאליהם כפופים שאר הערוצים, והוא ישמש כבימת התעמולה היומיומית שלו, יחד עם עיתון הבית הנפוץ בישראל, "ישראל היום", אתר nrg, ועוד אתרים חדשים שצצו לאחרונה ברשתות. המוסד והסייבר איתו, יש לו נציגה בפייסבוק ישראל, ויש לו את שלדון אדלסון, שלא יוותר בקלות על הז'יטונים הרבים שהשקיע באיש שלו.
הכל עוד לפנינו במלחמת הגוג ומגוג על המשך כהונתו. סטיב באנון, האולטרה-ימני, הקמפיינר של טראמפ, פנוי להובלה, ויש לו עוד חברים מוכשרים שיראו לנו שיש יורשים לארתור פינקלשטיין המנוח.
יהיה רע, רע לתפארת, אבל יש בהחלט סיכוי שאתבדה, ויהיה רע ואחר כך טוב, ונצא לעצמאות משחיתות שכמותה עוד לא היתה כאן, כי הכל פתוח. 
רק שנעבור בשלום את אוקטובר, אחר כך את נובמבר, ואז נראה.
חג שמח, חברים וחברות שלי. ניפגש במוצ"ש בככר גורן בפתח תקווה ובנקודות המחאה השונות ברחבי הארץ. בינתיים, זו האופוזיציה היחידה.

חנה קים,
0 תגובות