"כביש דמים שתבע יותר מדי פצועים והרוגים"

אביבית זריהן חברה שכנה עובדת מועצת ירוחם מסורה נהרגה בתאונת דרכים בכביש ירוחם דימונה.תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

ראש מועצת ירוחם מיכאל ביטון אומר שכביש דימונה ירוחם הוא כביש דמים ותבע יותר מדי פצועים והרוגים לאורך השנים.

הוא אומר: "נידרש להסיר את הכפפות ולקוות ששר התחבורה ישראל כץ והמנכלית שלו קרן טרנר יתעוררו מיידית בשל אסון זה בו קופחו חייהם של עוד שלושה אזרחי המדינה.נדרוש מהם שיפעלו מיידית להרחבתו הארתו והפיכתו לבטוח יותר. עסקנו בזאת ונעסוק בזאת יותר בנחישות וכל מה שידרש לכך.

רק לפני כמה חודשים כתבתי על אביבית ועל המיוחדות והדברים שעשתה למען ירוחם והקהילה כאן. אני מביא את הדברים כאן שוב לזכרה. איבדנו אישה טובה אהובה בכל מעגלי חייה. מתפללים לשלומו ורפואתו של בעלה ומחבקים את בני המשפחה .

יהי זכרה ברוך ושנדע רק בשורות טובות אמן".


מיכאל ביטון, ראש מועצת ירוחם

ב-15 ביולי הוא כתב על אביבית: 

גיבורים מקומיים 2. בסוף השבוע הזה פגשתי את אביבית זריהן ומירה סנדרוסי עם משלוחי מנות. למי למה למה עכשיו?

פשוט כי הן החליטו לקחת עוד נושא בהתנדבות וללכת לקשישים עריריים בעיר עם עוגה שי פרח מילה טובה זמן איכות .בלי עמותות בלי מחלקת רווחה ככה פשוט מהלב והנשמה.

זה המשך ישיר למהפיכה שהן מובילות יחד עם משה כהן כוועד השכונה בנווה עמק. גינה קהילתית התנדבות ערבי שירה מסיבות חגים שיעור יוגה הכל בכוחות השכונה הכל מתוך רוח של קהילה ושכונה שלא מחכה לאף אחד. משה היושב ראש שבנחישות דואג לכל פרט ולכל אתגר בשכונתו עשרות שנים והם יחד כצוות מלוכד מייצרים התרגשות שכונתית וקהילתית חסרת תקדים בחודשים הללו בנווה עמק.

לכן מירה ואביבית ומשה כמובן הם הגיבורים המקומיים שלי לפוסט זה. גיבורים וגיבורות מקומיים ומקומיות עוד יבואו כי הם רבים ...

 

כפיר אוחיון,
0 תגובות