"בחיים לא קיבלתי תמיכה כזו גדולה"

צילומים: מכבי חיפה
קשר מכבי חיפה, שלומי אזולאי, שנפצע במשחק הליגה מול מכבי תל אביב, חזר מפינלנד, שם עבר ניתוח לשחזור הגידים. כעת, מתחיל הקשר בתהליך השיקום שאמור להימשך בין שלושה עד ארבעה חודשים, אשר בסיומם צפוי אזולאי לחזור למגרשים.
 
אזולאי נחת ביום שלישי בהלסינקי, יחד עם רופא הקבוצה, ד"ר עמי ברבר. למחרת, נסעו השניים לעיר טורקו בדרום פינלנד, לבדיקה אצל ד"ר סקארי אוורוה, הנחשב כרופא הטוב בעולם לגידים וטיפל בשחקני המועדונים הגדולים בעולם (ברצלונה, מילאן, אינטר, רומא, אתלטיקו מדריד, ריאל מדריד ועוד). שבועיים לפני אזולאי, עבר שחקן ברצלונה עוסמאן דמבלה, ניתוח דומה. 
 
ביום חמישי בצהריים עבר אזולאי את הניתוח, שערך כשעה וחצי, כאשר הוא מורדם בחלק התחתון של הגוף וער לאורך כל הניתוח, שעבר בהצלחה לשמחת כולם. לאחר מכן ,נשאר הקשר להתאוששות במשך יומיים ואתמול, כאמור, חזר לישראל. 
 
אזולאי אמר לאתר הרשמי: "קודם כל לפני הכל אני רוצה להודות למכבי חיפה על כל מה שעשו בשבילי, על כל הדאגה התמיכה והעזרה. וכמובן להודות לאוהדים הירוקים הנפלאים. אני מקבל מלא הודעות, שאת חלקן אני לא מספיק אפילו לקרוא. בחיים לא קיבלתי תמיכה כזו ועידוד כל כך גדול, ואני שואב את האנרגיות והכוח לשיקום, כדי לחזור להיות בריא כמה שיותר מהר. אני מקווה שאוכל להחזיר להם בעתיד".
 

מערכת נשפיע,
0 תגובות