יואל חסון מודה לאבי גבאי

שמחה מהולה בכאב ראש לא קטן ...

חבר הכנסת יואל חסון מודה ליו"ר המחנה הציוני אבי גבאי וליו"ר התנועה ציפי לבני על האמון שניתן לו בהחלטה למנות אותו ליו"ר סיעת המחנה הציוני.

חסון אומר שכמי שלקח חלק בהקמת המחנה הציוני עבורו זו סגירת מעגל מרגשת במיוחד. הוא מודה ליו"ר הסיעה היוצאת, ח"כ מרב מיכאלי.

חסון אומר: "זה המקום להודות גם לחברי ח"כ חיליק בר שימשיך לתרום בתפקידיו החשובים הן כחבר ועדת החוץ והביטחון והן סגן יו"ר הכנסת. שנינו נעבוד יחד בכנסת כפי שהיה עד כה.

ציבור רחב וגדול בחר לפני יותר משנתיים בסיעה שלנו משום שהוא חרד לעתידה של ישראל, ומעוניין בהנהגה שתפעל לשמירת הערכים והעקרונות המשותפים שלנו. שנתיים לתוך שלטון הימין מלא-מלא הזה יש לו ולקהלים רבים נוספים רק סיבות יותר גדולות להיות חרדים להמשך קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית בצל חשש מתגבר להמשך קיומם הכלכלי והאישי של אוכלוסיות מוחלשות בחברה הישראלית.

בכוונתי להוביל את סיעת המחנה הציוני למושב הקרוב כסיעה מגובשת ומאוחדת, שתנצל כל משאב פרלמנטרי העומד לרשותה לטובת הצבת אג'נדה ברורה וחדה. יש לנו סיעה מצוינת, הכי טובה בכנסת ה-20. חברי כנסת שחתומים על מאבקים רבים מול ממשלת הימין הזו מחד וגם על חוקים רבים וטובים שהצלחנו להכניס לספר החוקים למרות הישיבה באופוזיציה. ביחד עם חברי לסיעה נפעל בשיתוף פעול ונרחיב את מעגלי התמיכה במחנה הציוני בציבור הישראלי".

התמונה של ‏יואל חסון - Yoel Hasson‏.
שירי דנון,
0 תגובות