נתניהו מברך את השב"כ

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע למטה השב״כ להרמת כוסית ומפגש לרגל השנה החדשה, עם ראש שירות הביטחון הכללי נדב ארגמן ובכירי הארגון.

מתוך דברי נתניהו: "הפיגועים שהתרחשו בשנה האחרונה בבירות אירופה ובמקומות נוספים בעולם מזכירים לכולנו כי הטרור האיסלאמי הקיצוני הוא איום כלל עולמי.

ראשי מדינות עימם אני נפגש מבקשים ללמוד מניסיונו והצלחתו המודיעינית והמבצעית של השב"כ הישראלי בהתמודדות מול גלי הטרור הבלתי פוסקים לאורך השנים.

אתם נדבך יסוד בפריחה המדינית של ישראל - רבים רוצים להינות מפירות העשייה שלכם.

אין ארגון מודיעין מסכל בעולם שהצליח למגר טרור כפי ששירות הביטחון הכללי עשה בשנים האחרונות. ללא ספק פעילותו של השב"כ כ"מגן ולא יראה" היא נכס חשוב וקריטי לביטחונה של מדינת ישראל.

אני מבקש בהזדמנות זו להצדיע ללוחמים וללוחמות, לאנשי הסייבר והטכנולוגיה ולכל עובדות ועובדי שירות הביטחון הכללי, הגיבורים האלמונים, שפעולות הסיכול ומבצעי המודיעין שהובילו הצילו חיי אזרחים ישראלים רבים."

מתוך דברי ראש שירות הביטחון הכללי נדב ארגמן:

"אנו מסכמים שנה של עשייה משמעותית מאוד של הארגון. הזירות השונות בהן פעל ופועל השירות הפכו למאתגרות, משתנות ומגוונות יותר מבעבר. שב"כ התמודד מול איומים אלו וסיפק מענה מודיעיני, סיכולי וטכנולוגי וזאת בעיקר בזכות ההון האנושי הייחודי, המסירות ותחושת השליחות העמוקה שלכם, עובדות ועובדי השירות.

מאות הפיגועים המשמעותיים שסוכלו מתחילת השנה הם תוצר ישיר של עבודתכם היצירתית, האמיצה והחשאית."

אופיר בראשי,
0 תגובות