מחלקה פנימית-גריאטרית עשירית באיכילוב

מחלקה פנימית-גריאטרית עשירית תיפתח באיכילוב, שיהפוך למוסד הרפואי הציבורי עם מספר המחלקות הפנימיות הגדול ביותר בישראל.

פרופ׳ רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי, איכילוב, אומר שבית החולים הצליח לגייס תרומה גדולה וכבר בעוד חודשיים תפתח מחלקה פנימית-גריאטרית חדשה, העשירית במספר, בבית החולים.

המחלקה החדשה תהיה בדגש על טיפול באוכלוסיית הקשישים והיא תפתח בבנין סמי עופר עם תנאי אשפוז מהמתקדמים והנוחים ביותר שניתנים היום ברפואה הציבורית בישראל.

גמזו אומר: "בחורף הקרוב, כולנו תקווה, הקשישים היקרים הללו, לא יהיו יותר במסדרון או ״מעוכבים״ במיון אלא בחדרים חדשים ובתנאי מלונאות הולמים - בדיוק כפי שמגיע להם!|.

הוא מספר ששתי קומות נוספות בבנין סמי עופר יאכלסו את כל השירותים והטיפולים של המערך האונקולוגי במתחם אחד למען נוחות מקסימלית של המטופלים שלנו. קומה נוספת תתרכז רק במעבדות מחקר - אחד מליבות העשייה של צוות הרופאים שלצד עבודתם הקלינית חוקרים את מדע הרפואה בתקווה לגילויים חדשים ופריצות דרך נוספות שיצאו לעולם מבית החולים איכילוב.

גמזו אומר: "המרכז הרפואי איכילוב בראשותי עבר בשנתיים מאז כניסתי לתפקיד מהפכה שירותית, טכנולוגית ובריאותית. הקמנו מערך שירות וחווית המטופל ובקרוב יפתח מרכז מידע ושירות חדשני בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר שגוף מחויב היום להעניק ללקוחות שלו. השקנו אתר חדש המאפשר לראשונה ביצוע פעולות וקבלת תוצאות עוד מהבית, waze - מערכת ניווט פנים בית חולים להתמצאות קלה ברחבי המתחם, הטמענו מערכת מחשוב מתקדמת לניהול המידע הרפואי, השקנו תפריט בריאות חדש לחולים ולציבור העובדים ומנענו את העישון ברחבי בית החולים. אלו רק חלק קטן מהעשייה הגדולה שלנו למענכם".

 

שי טלמור,
0 תגובות