"להוכיח שאנחנו עוינים לליכוד"

ליאור מאירי, מייסד "הליכודניקים החדשים" מספר על חיים של אחרים, מרגלים מטעם עצמם ורדיפה פוליטית.

הוא אומר שמזה כמה חודשים הפרופיל שלו תחת מעקב. עופר בינשטוק עשה צילומי מסך מסטטוסים ותגובות מ-2010 והגיש לבית הדין של הליכוד 423 עמודים של צילומי מסך שלו ושל חברי מטה אחרים בליכודניקים החדשים, במטרה "להוכיח" שהם עוינים לליכוד.

מאירי אומר: "הוא לא הצליח ולא יצליח. אנחנו עוינים לכוחות המסואבים, המושחתים, הלאומנים והטוטליטריים שהשתלטו על חלקים מהליכוד. אנחנו יותר ליכודניקים וליברלים ממה שמחטטים בפחים כמוהו יהיו לעולם, אבל היי, אי אפשר להאשים איש קטן על זה שהוא מנסה".

מאירי אומר על מרגלים מטעם עצמם, רדיפה פוליטית, משטרת מחשבות והלשנות: "אלה היו תמיד חלק מהידרדרות של דמוקרטיות אל פי הפחת של הפשיזם והטוטליטריות. הרי הדיקטטורים לא יכלו לעקוב בעצמם אחרי כולם, הם היו חייבים משת"פים קטנים ועלובים, שבעיניי עצמם שירתו איזו מטרה נעלה, אבל היו רק כלים בזויים של השלטת טרור וכאב. אגב, ברוב המקומות האלה, המרגלים מטעם עצמם היו הבאים בתור במרתפי החקירות.

הליכוד, במקום לזרוק את ה"עתירה" הזו מכל המדרגות, אימץ אותה לחיקו, ואף הכניס אותה כ"ראיות" בעתירה אחרת שנגעה לכך שחלק מאיתנו השתתפו בהפגנות נגד השחיתות בפתח תקווה.

במפלגה של בגין זה לא היה קורה, אבל במפלגה של ביטן וביבי שמתוכה הגיע "חוק השתולים" מלווה בקמפיין של אם תרצו ששם כוונות על אנשים שמעזים לחשוב אחרת, כנראה שאין להם בעיה עם זה".

יואב חסון,
0 תגובות