הסכם קיבוצי בחברה לפיתוח השומרון

הסכם קיבוצי חדש בחברה לפיתוח השומרון.

ההסתדרות ואיגוד עובדי התחבורה, והנהלת החברה לפיתוח השומרון בע"מ שנמצאת בבעלות משותפת של היישובים בתחום המועצה האזורית שומרון, חתמו על הסכם קיבוצי חדש.

ההסכם מסדיר את זכויות הנהגים בחברה שמשמשת כחברת ההיסעים של תושבי המועצה האזורית שומרון, ומשפר באופן ניכר את תנאי העסקתם. ההסכם כולל בין היתר: תוספות שכר, קרן השתלמות, תקופת ניסיון וקביעות, ונושאים נוספים.

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, אמר במעמד החתימה כי: "ההסכם מצליח לאזן בין שיפור תנאי העובדים לבין צרכי החברה, תוך מתן מענה מקיף לסוגיות מהותיות. אני רוצה להודות לאשר מנדל, יו"ר ועד העובדים ולכל חברי הוועד, על הנחישות ועל האחריות שהפגינו בתהליך המו"מ ולברך את הנהלת החברה על שיתוף הפעולה. תודה מיוחדת לאיגוד עובדי התחבורה, בראשות אבי אדרי, שהסכם אחרי הסכם, ממשיך להוביל מציאות חדשה בענף התחבורה בישראל, תוך חיזוק משמעותי למעמד הנהגים".

יו"ר איגוד עובדי התחבורה, אבי אדרי, ציין: "איגוד עובדי התחבורה ממשיך ללא לאות בחיזוק מעמדם של ציבור הנהגים בישראל, וכראייה לכך לפנינו הסכם קיבוצי מיטיב לנהגי החברה לפיתוח השומרון, שתנאיו אף מיטיבים מתנאי ההסכם הענפי. אני מברך את הצדדים על ההסכמות ומאחל לכולנו המשך עבודה פורייה ומשותפת".

יו"ר הוועד אשר מנדל: "ההסכם שהושג מחזק את מעמד העובדים ותורם לשיפור מערכת יחסי העבודה בחברה. אנו שמחים על כך שהצלחנו לגשר על הפערים ומחויבים להמשך השירות האיכותי שאנו מעניקים לכל לקוחות החברה, ובראשם תושבי המועצה".

גיבוש ההסכם החדש לווה על ידי הממונה על חטיבה ארצית באיגוד עובדי התחבורה, ענבל סופרו, ראש תחום באגף הפנסיה והביטוח בהסתדרות טל שטיין ועו"ד יניב וייס מאגף הפנסיה. היועצים המשפטיים שליוו את הוועד בתהליך הם עו"ד אלעד מורג מהלשכה המשפטית של האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות ועו"ד נטלי שוכוביצקי ממשרדו של אהוד שילוני ושות'. לצד מנדל משמשים כחברי הוועד איציק אבוטבול, שלמה מנע ופרדי זרביב.

אוריין שמעוני,
0 תגובות