הסכם קיבוצי בתיאטרון הקאמרי

ההסתדרות, ועד עובדי הקאמרי והנהלת התיאטרון חתמו על הסכם קיבוצי חדש שיחול על כ-200 עובדי התיאטרון, בהם עובדי מנהלה ומכירות והמחלקות הטכניות (עובדי במה, תאורה, סאונד, הלבשה, סדרנים, מנהלי הצגות ועוד).

ההסכם, שתוקפו עד לחודש יוני 2019, נחתם לאחר מו"מ ממושך, והוא כולל בין היתר מענקים, קליטת עובדים יומיים להעסקה במתכונת חודשית, קרן השתלמות והעלאת שכר לעובדי המוקד והעובדים הטכניים.

ההסכם נחתם בבית ההסתדרות במעמד יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ומנכ"ל הקאמרי שמוליק יפרח. במו"מ לחתימה על ההסכם לקחו חלק גם יו"ר ההסתדרות במרחב תל-אביב גרשון גלמן, מנכ"ל אגף הכלכלה בהסתדרות שי בירן, רכז ההתאגדויות רום דביר, יו"ר הוועד אוהד לויתן וחברי הוועד אריאלה לוי-סבג, נחמה אפשטיין ואילון מעודד. ועד העובדים יוצג משפטית על ידי עו"ד כפיר זאב.

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, אמר במעמד החתימה כי: "מדובר בהסכם טוב שמצליח לאזן בין שיפור תנאי העובדים לבין צרכי הנהלת התיאטרון. אני מודה לעובדים ולחברי הוועד על הנחישות ואורך הרוח שגילו במהלך המו"מ, ולברך את הנהלת הקאמרי על שיתוף הפעולה".

יו"ר ההסתדרות במרחב ת"א, גרשון גלמן, ציין: "אני מברך את הצדדים על חתימת ההסכם שהגיעה בסיומו של מו"מ מורכב ואינטנסיבי, אותו ניהלנו כשלנגד עינינו עומדת טובת העובדים מחד ושמירה על המשך הצלחתו של התיאטרון מאידך".

יו"ר הוועד אוהד לויתן: "הדרך להסכם הייתה אמנם מורכבת ולא קלה, אבל מבחינתי יום החתימה מסמן התחלה של דרך חדשה בתיאטרון שתתאפיין בשוויוניות, שקיפות ושיתוף פעולה בין ההנהלה לעובדים. תודה לצוות ההנהלה וכן לצוות המקצועי בהסתדרות על הליווי הצמוד"

כפיר אוחיון,
0 תגובות