מגינים על יאיר נתניהו

באו נפרק את השקרים המתועבים של אראל מרגלית אחד אחד.

1) כן, נתניהו הבן מתגורר בבית ראש הממשלה ונהנה מאבטחה, הסיבה היא כי הוא הפאקינג בן של ראש הממשלה, והוא גר בבית אביו, ונהנה מאבטחה כי הוא דמות מאוימת. (זה אומנם לא שקר, אבל זה גם לא ממש רלוונטי, כי זה משמש להגביר את השקרים האחרים).

2) הוא לא פרסם קריקטורה אנטישמית, לא היה שום דבר אנטישמי בקריקטורה שהוא פרסם. (היא מבוססת על איור שאפשר לכנותו אנטישמי אך היא גם מהווה פרודיה עליו)

3) הקריקטורה עצמה לא באה מ"בית יוצר של משטרים אפלים", היא באה מעמוד בשם:ממים צפופים נגד קקיהומושיט שמאלני והוא עמוד סטירי (ופרו ישראלי).

4) אף אחד לא היה נעצר על הסתה, כי אין פה הסתה, השקר פה הוא כפול, השקר הראשון הוא שמדובר בהסתה, הסתה היא קריאה מפורשת לאלימות, ואין בקריקטורה שום דבר שמתקרב לזה, השקר השני הוא ש"משהו אחר כבר היה נעצר", אז לא, אך אחד לא נעצר (נתניהו גם לא היוצר המקורי), ואף אחד לא יעצר, כי אין פאקינג עברה!, וגם הרמיזה כאילו נתניהו מיוחד או נהנה מחסינות שקרית.

5) ה"ניאו נאצי המנוול" לא שיתף את הפוסט של נתניהו, זה שקר, הוא שיתף את המאמר בעיתון הארץ שמגנה את נתניהו, דיויד דיוק (אותו ניאונצי מנובל) הוא עוקב קבוע של עיתון הארץ, ומרבה לפרסם מאמרים מהעיתון. [מה שנקרא: האירוניה התאבדה].

כל השקרים באלה משרתים מנגנון תעמולה זדוני במיוחד, ע"י אדם מחליא אישית, (שהצליח אגב לקבל פחות קולות פריימריז מאורן חזן), שכל מטרתו היא להכפיש, לנגח, לעוות את האמת, להרוס ולרמוס את חופש הביטוי של מתנגדיו.

האנשים המסוכנים ביותר בפוליטיקה הם אלה שאין להם חוש הומור, הם אלה שלא יכולים להבין בדיחה.
אנשים מסוגו של מרגלית היו זורקים בבריה"מ אנשים ל10 שנים לגולאג על בדיחה נגד הקומוניזם. 
ולא חשוב כמה אראל מציג את עצמו כאיש הייטק, או כיזם, או כאיש מודרני, או דמוקרט, הוא עדיין, תמיד יהיה, בולשיביק וסותם פיות מהזן הנמוך ביותר.

יוני בלונדי,
0 תגובות