שר התקשורת איוב קרא יבקר בערוץ 20

שר התקשורת איוב קרא וח"כ שרן השכל יבקרו היום בערוץ 20.

ח"כ שרן השכל אומרת שסגירת ערוץ תקשורת בישראל תיקח אותנו צעד אחורה בשמירה על תקשורת חופשית, ייצוג מגוון דעות וחופש בחירה אזרחי.

היא אומרת: "שוחחתי עם חברי לסיעה שר התקשורת איוב קרא בנוגע לסגירת ערוץ 20- כמו ערוצים אחרים יהיה דיון ובשום פנים ואופן לא סגירה של ערוץ תקשורת וסתימת פיות.

על מנת שמקרים כאלו לא יישנו, אלחם על פתיחת שוק התקשורת וביטול ההתערבות הבוטה של מועצת הלווין והכבלים בתכנים המשודרים! שר התקשורת הבטיח כי יפעל ויסייע. בתחילת המושב אגיש את הצעת החוק שלי לפתיחת התקשורת בישראל".

שר התקשורת איוב קרא אומר: "בימים האחרונים תחום התקשורת רעש וגעש – וכולם דיברו על ערוץ 20 ועל האפשרות שמועצת הכבלים והלווין תבקש לחלט את כל הערבויות שלו עקב הפרות רישיון ולהביא לסגירתו.

ראשית – אני מיד נעמדתי על רגלי האחוריות והכרזתי שלא אתן שיסגרו את הערוץ – בשום דרך ובשום אופן. נקודה !

אמרתי ואני חוזר ומדגיש - אעשה הכל על מנת שערוץ 20 ימשיך את שידוריו ואם יש צורך בחקיקה, אפעל גם במישור זה.
לעם ישראל מגיע לקבל שידורים מאוזנים ומגוונים !

בסופו של דבר - אני מודה למועצת הכבלים והלווין שקיבלה את עמדתי ואפשרה את המשך שידורי ערוץ 20.

אבקר בערוץ 20 כדי לקדם חקיקה שתאפשר לו קבלת היתר קבוע לשידורי חדשות. 

לאחרונה וגם בשבוע האחרון אני מבקר את כל גופי התקשורת – את ערוץ 9 ואת צ'רלטון ואת תאגיד השידור הציבורי ואת HOT ועוד ועוד.

בעקבות הסיורים אני מקדם הצעה שיהיו שידורי ספורט ממשחקי כדורגל בחינם לציבור אוהדי הכדורגל בישראל, והעניין נבדק כרגע ברמה המשפטית והכלכלית.

נפגשתי עם שר הדיגיטל הצרפתי – וגם ממנו למדתי על שוק התקשורת והרגולציה בצרפת. בסוף תהיה תחרות בריאה בשוק הטלוויזיה והתקשורת, והעיקר – תקשורת מאוזנת והוגנת יותר, לטובת כלל אזרחי המדינה".


 

יעל צור,
0 תגובות