חולה הוטס בדחיפות מאומן

אחד מוותיקי קהילת ברסלב באומן חש שאינו בטוב לאחרונה עד שהגיע למצב של סיכון חייו. לנ"ל לא היה ביטוח רפואי ועקב המצב הירוד של שירותי הרפואה בבתי החולים באוקראינה הוחלט כי ישנו צורך דחוף להטיסו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים בישראל. 

אתמול קיבלו בהצלה אוקראינה פניה מהעסקן הרב חיים חזין בנושא ותוך שיתוף פעולה מהיר ומיידי של כונני הצלה אוקראינה ואנשי קהילת ברסלב באומן תוך ייעוץ וסיוע של אבי חובב סגן מנהל מרחב ירושלים במד"א וקשר שנוצר מול בכירים בקונסוליה הישראלית בקייב, הנ"ל יוטס בשעות הקרובות לקבלת טיפול רפואי בישראל. 

אנשי קהילת ברסלב באומן התגייסו ותרמו את עלויות הטיסה. והרב הלל כהן יו"ר הצלה אוקראינה התלווה לנסיעה עם החולה לקייב שם הוא פועל מול רשויות שדות התעופה בכדי לזרז הליכים ולהעלותו לטיסה הקרובה לכיוון בית חולים בישראל ומשם אבי חובב יעבירו לאשפוז בבית חולים בישראל..

הרב הלל כהן יו"ר הצלה אוקראינה מסר: "מרגש לראות את ההתגייסות המיידית של אנשי קהילת ברסלב באומן והגורמים הנוספים שסייעו למהלך שבזכות זה תוך מספר שעות הוא הועלה על רכב לכיוון שדה התעופה בקייב. כולנו מאחלים ומייחלים לרפואתו. תודות לחיים שפירא איחוד ברסלב באומן, אבי חובב מד"א, חיים חזין, לחברות הנסיעות פאייכלה ואומן אקספרס ולקונסולית ישראל המסורה גב' אתי בנימין. ועוד רבים וטובים על המסירות".
 

דור מנשה,
0 תגובות