נחנכה כיכר השוטר בבאר שבע

צילום: משטרת ישראל

במעמד משפחות שכולות, מפקד המחוז הדרומי של משטרת ישראל ניצב דוד ביתן, מפקד מחוז ש״י ניצב משה ברקת, ראשת אגף משאבי אנוש ניצב גילה גזיאל, ראש עיריית באר שבע מר רוביק דנילוביץ', שוטרים ומתנדבים, הוסר הלוט מעל הלוח עליו הונצחו שמות השוטרים והשוטרות שנפלו בעת מילוי תפקידים אשר התגוררו או שירתו בעיר באר שבע.

״בחירת מיקומו של השלט עם שמות הנופלים אינה מקרית, בכיכר השוטר, ממש מול מטה המחוז הדרומי על שם רב ניצב חיים תבורי ז"ל, זהו שער הכניסה למחוז הדרומי שחולפים על פניו מדי יום שוטרים רבים מכל משטרת ישראל והמחוז הדרומי״ ציין ניצב ביתן.

משטרת ישראל שמה דגש רב על הקשר עם המשפחות השכולות שאיבדו את היקר להם מכל ופועלת לחבקם ולחברם למשטרה לאורך כל ימות השנה, בימים של שמחה ועצב. זיכרונם של הנופלים הוא זה שמאחה ומאחד בין עבר, הווה ועתיד ואנו פועלים ברוח מורשתם וזיכרונם חקוק בליבנו לעד.

שלט הזיכרון שהוצב בכיכר לשוטר נושא את 74 שמות השוטרים והשוטרות שנפלו בעת מילוי תפקידם וקשורים לעיר באר שבע, בשירותם או בחייהם, והצבתו התאפשרה הודות להירתמותו של ראש עיריית באר שבע, מר רוביק דנילוביץ, שלאחר פנייתו של אביו של השוטר שוקי סופר ז״ל שנרצח מירי מחבלים בחברון, קיבל את ההחלטה לאפשר את ההנצחה בכניסה למחוז הדרומי של המשטרה.

״לכל איש יש שם. לכל איש יש משפחה אוהבת, שהוא לעולם חלק ממנה. הורים, בני זוג ובני משפחה יקרים, דעו כי זכר יקירכם, בנותיכם ובניכם צרוב בליבנו והם יהיו תמיד חלק מהמשפחה הגדולה והמחבקת של משטרת ישראל, של המחוז דרום ושל מרחב נגב", אמר מפקד המחוז הדרומי ניצב דוד ביתן בסוף דבריו.

יוני נעימי,
0 תגובות