"אתמוך בהצעת יו״ר העבודה"

הימים אינם פשוטים עבור אזרחי ישראל שנחשפים מדי יום למידע קשה ומדאיג על התנהלותה של המערכת הממשלתית בשלל נושאים ובעיקר סביב פרשת הצוללות. לצערי גם בימי סערה זו יש עניין פנים מפלגתי שאינני יכול להרשות לעצמי להתעלם ממנו.

אפתח ואציין כי אתמוך בהצעת יו״ר מפלגת העבודה אבי גבאי ואפעל ככל שניתן על מנת שההצעה תעבור.

אין לנו בימים אלה זכות לגרום לפגיעה ולו הקלה ביותר באבי גבאי ובמעמדו כיו״ר מפלגת העבודה. מי שמבקש לעשות זאת באופן ישיר, מרומז או במחשכים, ראוי שנעמוד מולו, ביחד, בכל הכוח.

האווירה בעיקר בקבוצות הווטסאפ, שימיו של נתניהו בשלטון ספורים מטעה מאוד, אך אם היא נכונה, הרי קל וחומר שחובה עלינו להתלכד ולהניח הצידה את כל המחלוקות הטכניות שאינן מקדמות אותנו במשימה המרכזית - החלפת השלטון!

נולד כאן דור שכלל לא יודע שפעם, פעם, הקמנו את המדינה והובלנו אותה להישגים יוצאי דופן - ואם חפצי חיים אנו הרי האנרגיות שלנו חייבות להיות מכוונות החוצה מול ביבי וממשלתו ולשכנע את אזרחי ישראל בצדקת דרכנו, דבר שלצערי איננו מצליחים בו וזה הכישלון המהדהד שלנו!

לכן, גם אם אין הסכמה בתוכנו לכל ההצעות של אבי גבאי, הרי לפחות הפעם בואו ונעשה זאת אחרת לא כמו שהתרגלנו. חייבים לתת סיכוי לעצמנו, חייבים לתת סיכוי ממשי ליו״ר, חייבים לתת סיכוי לילדים שלנו בארץ הזאת וזה אפשרי רק אם נהיה מאוחדים.

איתן כבל,
0 תגובות