100 הופעות ליוסי בניון

צילום: ההתאחדות לכדורגל

יוסי בניון קיבל ממנהל הנבחרת ישראל שצ׳וצ׳ינסקי חולצה מיוחדת לציון 100 הופעות בנבחרת ישראל. שצ׳וצ׳ינסקי סיפר כי כאשר ערך בניון את הופעת הבכורה שלו מול פורטוגל ב-18.11.98, אמר לו כי הוא עוד יגיע ל-100 הופעות. 

במשחק עצמו, נבחרת ישראל שיחקה את משחקה השמיני במוקדמות גביע העולם 2018 באצטדיון ברג’ו אמיליה מול איטליה. בתום 90 דקות, נכנעה הנבחרת 1:0. 

זה הפסד שלישי ברציפות בקמפיין. ישראל במקום הרביעי בבית 7 כשהיא מאבדת כמעט באופן סופי את הסיכוי להשיג את המטרה של המקום השלישי.

יוסי בניון נכנס כמחליף במקומו של איתי שכטר בדקה ה-69 והפך לשחקן הישראלי הראשון אי פעם שמגיע למספר המכובד של 100 הופעות במדים הלאומיים.

איטליה: ג’יאנלואיג’י בופון, מתאו דרמיאן, דויד אסטורי אנדראה ברצאלי, אנדראה קונטי (דוידה זאפאקוסטה, 49), דניאלה דה רוסי, מרקו וראטי (ריקרדו מונטליבו, 90), אנטוניו קנדרבה (פדריקו ברנדסקי, 87), לורנצו אינסינייה, צ’ירו אימובילה ואנדראה בלוטי.

ישראל: אריאל הרוש, דוד קלטינס, טל בן חיים, שיר צדק, אופיר דוידאזדה, אלמוג כהן (דן איינבינדר, 78), ביברס נאתכו, מרואן קבהא, מאור מליקסון (טל בן חיים, 62), ליאור רפאלוב ואיתי שכטר (יוסי בניון, 69).

גיל צח,
0 תגובות