אנחנו פה להגיד "עד כאן"

בסביבתו של נתניהו כולם בחדרי החקירות, 13 במספר: ראשי לשכות, דוד שרן וארי הרו, אשתו, בן דודו ועורך דינו האישי דוד שימרון, מנכ״ל משרד התקשורת פילבר, ועוד. תיק 1,000, מתנות, תיק 2,000, יחסי נתניהו-מוזס, ותיק 4,000, פרשת בזק. כל יום חשיפה חדשה והיד עוד נטויה:

כעת מגיע הדיווח של רביב דרוקר על תפקידו של ביבי כעורך בפועל של "ישראל היום". בניגוד להצהרתו במסמך משפטי, שהוגש לוועדת הבחירות המרכזית, כי אין בינו ובין תנועת הליכוד שום קשר ל׳ישראל היום׳. ניחוח מסריח עולה גם מהעובדה שנתניהו לא הצהיר על קשריו של נתניהו עם אלוביץ, הבעלים של בזק, כפי שעולה מדו״ח מבקר המדינה. נתניהו פירק ממשלה בגלל "חוק ישראל היום", ואיים לפרק את זו הנוכחית בגלל התאגיד. השקרים נחשפים והכוונה האמיתית מתבררת: השתלטות על שוק התקשורת וביצור שלטונו המושחת.

מניפולציות כוחניות וסירוב עיקש להגיב באופן ענייני על פרשות השחיתות, קיום כנסים ונאומים שמטרתם להסית ולשסע את העם ולהוריד את תשומת הלב ממנו- זו התשובה של נתניהו להאשמות הקשות נגדו. 

חלאס! אנחנו פה להגיד "עד כאן". שחיתות ממוסדת מטנפת אותנו מבפנים ומאיימת להשתלט על כל מוסדות המדינה והתקשורת. זהו לא עניין של ימין ושמאל, זהו מאבק בשחיתות. מגיע לנו מנהיג שיראה את טובת אזרחיו ושיהיה לו פנאי לעסוק בביטחון, כלכלה וחברה, ושלא יהיה עסוק מבוקר עד ליל בהישרדות הפרטית שלו.

מיכל רוזין,
0 תגובות