הון-שלטון-עיתון

הון-שלטון-עיתון: המציאות עולה על כל דמיון

אנחנו עדיין מעכלים את המתנות ממילצ'ן, הקנוניות עם מוזס, וכמובן את מסע השופינג המושחת במספנה הגרמנית. אנחנו עדיין מנסים להבין איך צמח פה ראש ממשלה שחושב שהוא קיסר ביזנטי, כולל המשפחה והחצר. אנחנו עדיין מתאוששים מכל המכות האלה לדמוקרטיה שלנו -- והנה חטפנו עוד כאפה.

כאפה. לפנים, ועם כל הלב.

אז למי שעוד לא מעודכנת, להלן שיטת נתניהו-אדלסון-רגב לשוד בחירות:

1. מיליארדר אמריקאי מקים "עיתון", מסבסד אותו בכספי קזינו מחו"ל, ומפיץ אותו חינם בכל פינה באמצעות עובדי קבלן בשכר מינימום;

2. במערכת ה-"עיתון" מנהלים קשרי עבודה הדוקים וחשאיים עם נתניהו - כי האג'נדה ה-"מקצועית" היחידה היא להביא את נתניהו והליכוד לשלטון ולשמור עליהם שם;

3. לקראת הבחירות מעלים הילוך ומורידים את הכפפות. המסרים מוכתבים על ידי נתניהו, הכותרות משופצות בהתאם וכל אמת מידה של יושרה או יומרה מקצועית כבר מזמן עפו מהחלון.

כולנו ראינו איך "ישראל היום" סיקר את בחירות 2015 וכולנו ידענו למה -- אבל לא יכלנו להראות "איך". כעת, פירוט מספרי ומועדי השיחות במשולש המערכתי נתניהו-אדלסון-רגב לפני ובמהלך הבחירות לא משאירים הרבה מקום למחשבה. לכן פניתי היום ליועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, בבקשה לפתוח בחקירה פלילית נגד השלישייה הנ"ל ושותפיה, בחשד לשוחד בחירות, תעמולה אסורה ושורת עבירות נוספות נגד סדרי השלטון והמשפט.

אילן גילאון,
0 תגובות