ארדן מתחייב לדרום תל אביב

גלעד ארדן מתחייב להשיב את הביטחון האישי בדרום תל אביב.

השר לביטחון פנים אומר: "חברינו בשמאל אוהבים לדבר רבות על "הכיבוש", אבל את האמת הניצחית הם לא יוכלו לשנות: מדינה לא יכולה להיות כובשת בנחלת אבותיה. 

אבל מי שכן נכבש אלו הם תושבי דרום תל אביב, פתח תקווה ועוד מקומות בארץ שבהם התיישבו המסתננים ושינו לחלוטין את אופי המקום. בדרום תל אביב המצב הוא קיצוני ביותר והתושבים הפכו לפליטים בשכונת מגוריהם. בסיור שלנו בשכונה, ראש הממשלה הזדעזע לשמוע שנשים מבוגרות זקוקות לליווי של שוטר כדי לצאת ולחזור לביתן.

אני יודע שאת ארגוני השמאל זה לא מרשים, הכאב של המסתננים הרבה יותר פוטגני מבחינתם ועל עניי עירך קודמים הם לא שמעו, אבל הצביעות שלהם לא מרשימה אף אחד. אנחנו חייבים לשנות את המצב".

ארדן אומר על הפעילות שנעשתה: "חיזקנו את תחנת המשטרה בצורה משמעותית ושמחתי לחנוך את המבנה החדש של יחידת הסיור הרגלי. 50 שוטרי מקוף נוספים שיסיירו בשכונה ויגנו על בטחון התושבים ויגיבו מידית לכל אירוע. בכוונתי להוסיף גם עוד מצלמות אבטחה בכל האזור בכדי שנוכל לזהות ולהביא לדין כל מי שיפעל באלימות ויפר את החוק באזור.

זה כמובן לא מספיק מכיוון שהחלטת בג"ץ מסכלת למעשה את האפשרות להוציא את המסתננים מן הארץ, ואני מחזיק את עצמי כדי לא לומר דברים חריפים יותר על ההחלטה הזו, אבל עד שנפתור את הסוגיה (ואנחנו נפתור אותה. לשם כך נבחרנו) אעשה הכל כדי לקדם את מצב התושבים שם".

יוני נעימי,
0 תגובות