המאמץ השתלם

לפני כחודש וחצי הודיע ח"כ אמיר אוחנה מהליכוד כי לא יצביע יותר עם הקואליציה עד שתשונה עמדת משרד הרווחה בנוגע לאימוץ באופן שלא יפלה עוד להט"בים.

בתגובה, הוא הפך לחבר הכנסת היחיד בכנסת ה-20 ששילם מחיר עבור תמיכתו בלהט"ב, והושעה מהועדה היוקרתית והחשובה ביותר - ועדת החוץ והביטחון.

אוחנה אומר: לא הגבלתי את הודעתי בזמן אלא "עד שתשונה עמדת משרד הרווחה".

הוא אומר שועדת החוץ והביטחון, להבדיל מיתר הועדות, מקיימת דיונים גם במהלך הפגרה - כך שכבר נמנעו ממנו מספר דיונים, בין היתר גם בועדת המשנה למודיעין ולשירותים חשאיים בה הוא חבר.

אוחנה אומר: "קיימתי מספר פגישות עם שר הרווחה, בין היתר גם בלווית חברי למועצת גאווה בליכוד. שוחחתי על כך גם עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו. המאמץ נשא פרי. נתבשרנו כי סופסוף, ובניגוד לעמדה המפלה של הדרג המקצועי של משרד הרווחה, החליט השר חיים כץ על שינוי העמדה באופן שתהיה מעתה שוויונית. בנוסף, אגיש הצעת חוק במטרה לקבע עמדה זו.
ילדים זקוקים לחום, אהבה, גבולות חינוך וצרכים חומריים. לעניין זה - אין כל רלוונטיות לשאלת הנטיה המינית. שורה של מחקרים אומרים זאת באופן ברור: אנו יכולים להיות הורים טובים בדיוק כמו כל אחד אחר. אני שמח שגם משרד הרווחה מבין זאת - הודות לשר חיים כץ וצוות משרדו".

גיל שפר,
0 תגובות