"יעלון מהמנהיגים האמיצים שיש"

שיתוף פעולה פוליטי חדש? ח"כ איתן ברושי מהמחנה הציוני אומר שמשה בוגי יעלון הוא מהמנהיגים האמיצים, הישרים והמנוסים שיש לנו. יעלון וברושי נפגשו לשיחה אותה מגדיר ברושי "ממושכת ויסודית".

ברושי, נציג הקיבוצים והמושבים במחנה הציוני, אומר שבוגי הוא בוגר תנועת הנוער העובד וחבר קיבוץ גרופית שבערבה הדרומית, איש ההתיישבות והחקלאות בכל רמ"ח אבריו.

ברושי אומר: "יש לי איתו מכנה משותף רחב בנושאי ההתיישבות, הנגב והגליל, וערכים דומים בנושא טוהר מידות ונורמות שלטוניות. בפגישה דנו על הדרכים לחזק את המרחב הכפרי והחקלאות בישראל. בנוסף, בוגי מוביל קו ברור של החלפת השלטון הנוכחי בממשלה ערכית יותר ומחויבות יותר לעם ישראל כולו".

בהיבט הפוליטי, ברושי אומר שיש לאחד את כל הכוחות שיש ביכולתם ליצור אלטרנטיבה לממשלה ימנית קיצונית שרעה לציבור בישראל.

הוא אומר על השיחה עם בוגי: "הצגתי לו את רעיון משאל העם בו אני עוסק כבר תקופה ארוכה. משאל העם נועד להכריע האם המדינה תנהג לפי הצהרות רה"מ ובנט מהאירוע לציון 50 שנה להתיישבות ביו"ש, כולל קידום תכניות בנייה חסרות אחריות - או שאנו יוצרים מציאות שתשמר את האופציה להסדר עתידי שיש בו ביטחון והתיישבות".

ברושי אומר שבתקופתו כשר ביטחון פעל בוגי באחריות רבה בכל הקשור לבנייה ביו"ש לרבות פינוי פולשים לבתים בחברון ושמירת החוק בכל מקום ומקום, והוא מאמין שבאיחוד כל הכוחות להחלפת הממשלה יש לרא"ל (במיל') משה בוגי יעלון תפקיד חשוב.

כפיר אוחיון,
0 תגובות