יואב קיש נגד הליכודניקים החדשים

בחודש הראשון שנבחרתי לכנסת הקמתי ועמדתי בראש שדולת ארץ ישראל יחד עם חהכ סמוטריץ. זה אני. איש ארץ ישראל. תתמודדו!

לפני הבחירות פעלתי בשיתוף פעולה עם הליכודניקים החדשים בנושא הכלכלי והחברתי, בנושאים אלו בלבד! עם אותה קבוצה שמנסה היום בכל הכח לרכב על הגב שלי כדי לגדול.

קבוצה שהיתה לגיטימית כי כללה אנשי ליכוד אמיתיים שבאו לשנות במפלגה את הפוקוס הכלכלי והחברתי שלה לטובת מעמד הביניים ומאז הפכה להתארגנות לא לגיטימית הכוללת אנשי שמאל מובהקים שבינם לבין תנועת הליכוד אין ולו חצי דבר.

כל פעם מחדש הם חוזרים על השקר והבדיה שהם הכניסו אותי לכנסת ועכשיו הם מאוכזבים. מסכנים.

אתם הכנסתם אותי לכנסת? איך בדיוק? עם 72 חברי ליכוד שהכרתם במחוז הבחירה שלי?

ואתם מאוכזבים? ממה בדיוק? מזה שהלכתי בדרך האמת שלי בעניינים המדיניים והבטחוניים? מזה שאני לא בובה שלכם או של מישהו אחר?

מתחילת דרככם היו קולות אצלכם שקראו לפקוד אנשי שמאל. אני כל הזמן התנגדתי לכך וטענתי ואני חושב כך גם היום שזה מהלך לא מוסרי ושגוי. 
חבל שלזה הפכתם. סוס טרויאני בליכוד שכל מי שמאמין בדרך הימין והליכוד התפצל ועזב אותו ונשארתם גרעין של שמאל שמנסה להשפיע מבפנים.
אתם צועקים שאתם מאוכזבים ממני כי אני יור שדולת ארץ ישראל? אני גאה בכך. ואמשיך לפעול למען ההתיישבות היהודית בארץ ישראל ואחדות ירושלים.

הליכוד היא התנועה של העם ובגלל זה יש לנו טווח רחב של דעות אבל ההבדל הוא שבסוף כולנו שמים מחל בקלפי. כל מי שמזדהה עם זה מוזמן להתפקד.

התפקדות למפלגות עם פריימריז היא דבר מבורך. היא סימן למעורבות ממשית של האזרח בחיים הפוליטיים בישראל ועל הזדהות אידיאולוגית וזהותית. ולכן אין לי בעיה עם אף אדם או קבוצה שיתפקדו לליכוד , מצידי שיקראו לעצמם בכל שם אפשרי.

מנגד, כל מי שנכנס לליכוד ולא מפסיק להיות עוין אליו -שיצא מיד. זה פלילי (כשמדובר בהתפקדות כפולה) וזה חסר כל מוסר וגניבת דעת של ממש כשמדובר באנשי שמאל שאין להם שום קשר לערכי הליכוד.

ליכודניק אמיתי מכניס ״מחל״ לקלפי. ליכודניק אמיתי רוצה בניצחונו של הליכוד ופועל ומתפלל למען הרבה מאוד פתקי מחל בקלפי. 
אתם לא.

הליכודניקים החדשים מוזמנים לצטט בלי הפסקה את הפרק של מטרות התנועה מחוקת הליכוד ולבחור סלקטיבית את מה שמתאים להם.

כן, ליכודניקים בעד צדק, אחווה, שלטון החוק, חברת מופת וכו. אבל מה עם שלמות הארץ? או לפחות הכרה בזכות העם היהודי על כל ארץ ישראל? זה כבר פחות מתאים לכם ושלמות ירושלים? פתאום מתחילים לגמגם. הכל בסדר.

ליכודניקים אמיתיים רבים שבהתחלה היו שייכים לליכודניקים חדשים הבינו זאת היטב ועזבו את ההתארגנות הלא מוסרית הזו והקימו או הצטרפו לקבוצות ערכיות ליכודניקיות אמיתיות שבאו לשנות מבפנים כמו נתיב בליכוד או הליברלים בליכוד והם ילחמו לא פחות קשה על ערכי הליכוד הליברליים בלי לקלל ולתקוף את המפלגה שלהם כל יום מחדש.

התלבטתי האם בכלל להגיב לכמות השקרים שלהם בתקשורת בזמן האחרון. הרי ההתקפות או הדיון על הליכודניקים החדשים רק מחזק אותם ומזיק לליכוד. יש לפעול מול חדירת השמאל לליכוד בשקט ובאמצעים החוקיים אשר לרשותנו. יש בית דין לתנועה שלנו וחוקה ברורה עם כללים ברורים. השתמשו בו.

אני קורא לכל מיליון מצביעי הליכוד שמתנגדים לתופעה הלא מוסרית של התפקדות אנשי שמאל לליכוד- להתפקד בהמוניהם לליכוד גם כן.

 

יואב קיש,
0 תגובות