ההנהלה השיבה שיש עובדים מעבר ל- 350...

אלירן קוזליק, יו״ר הועד של עובדי טבע, מוחה נגד ארוע בעלות של יותר ממליון ₪ שקיימה אתמול הנהלת החברה.

הוא מצטט את מה שההנהלה רשמה: "הרוח שלנו היא מה שמייחד אותנו כאן, בטבע. המחויבות, השייכות, האכפתיות והמשפחתיות מאפשרות לנו ליצור, להיות מחוברים ומגובשים ולהוביל את טבע קדימה."

קוזליק אומר שעוד הוסיפה כי מדובר על "ערב קצבי, סוחף ומרגש, לעובדים ובני/בנות הזוג, עם אוכל מפנק, אלכוהול חופשי והופעה חיה וסוחפת בתיאטרון הרומי בקיסריה (אמפי)".

לעובדי טבע הוא אומר: "חברים, אנחנו במצוקה, באי ודאות, אבל לבקשתי לדחות את האירוע הראוותני הזה, למועד מתאים יותר, ההנהלה השיבה שיש עובדים מעבר ל- 350..., אז בכל זאת הערב התקיים כסדרו.

כידוע לכם השבוע קיבלנו מכתב על כך שההנהלה הבכירה מאמינה בחברה ורוכשת עוד מניות (כמובן שבמחיר הרצפה של המניה, כפי שהוא כרגע), המליונים בסוף הם על הגב שלנו ובפועל של כל המדינה, כי המדינה שלנו משקיעה בחברה הזו וגם הפנסיונות שלנו מושקעות בה.

נראה לי שאני "המבוגר האחראי" בחברה ואני חושב שלא יזיק לחברה קצת צניעות, לקצת נראות.

ועדיין, מאחר שההנהלה החליטה לקיים את האירוע ולשפוך את הכסף, חשוב לי ואני רוצה שתלכו לאירוע, שתהנו, ושתרגעו קצת. לכם הערב הזה מגיע. מגיע לכם הרבה יותר, ואנחנו – ועד העובדים, נדאג שזה מה שיהיה. זו העת גם להוקיר ולהצדיע לעובדים המצטיינים שלנו - אנחנו גאים בכם!

אגב – אני גאה בכולנו, כי החברה שלנו, כאן בישראל, כאן בטבע, היא חברה רווחית, הטעויות לא קרו בחצר הזו.

אישית, קיבלתי החלטה שאני לא בא. אני לא מוכן להשתתף בערב זה, מאחר שאני בועד העובדים ואני השופר שלכם. אבל אתם – תלכו, תהנו, ואנחנו נמשיך להילחם את המלחמה הצודקת שלנו". 

יובל ספיר,
0 תגובות