"עטר הוא שחקן מכבי חיפה"

צילום: מכבי חיפה

מאמן מכבי חיפה, גיא לוזון, התראיין לאתר הרשמי לאחר הניצחון של הירוקים בדרבי. הירוקים ניצחו את האדומים, מצמדים של ניקיטה רוקאביציה (5',25') ורועי קהת (59',62'). שער בודד של ניסו קפילוטו בדקה ה-75' צימק את התוצאה הסופית.

ראשית, נשאל המאמן על ההעפלה לשלב הבא במסגרת גביע הטוטו והשיב: " שמנו לעצמנו מטרה להעפיל שלב, ושמח שעשינו את זה כמה שיותר מהר, כך נוכל להתכונן למשחק פתיחת העונה. פתחנו את המשחק בצורה טובה מאוד, אחרי רבע שעה נרגענו ולא לחצנו על הדוושה. לא אהבתי את הדקות האלה, היינו רגועים, זה דברים שנצטרך להשתפר. הניצחון הכי חשוב".
 
לאחר מכן, התייחס לוזון אל יציאתו המוקדמת של דוס סנטוס ואמר: "הרגיש כיווץ בשריר, גם אם היינו בפיגור הייתי עושה את אותו הדבר ומוציא אותו החוצה".

בהמשך מסיבת העיתונאים, התייחס המאמן לסגל הקיים ולשחקן הרכש ארנסט מאבוקה, אשר בישל היום את השער השלישי במשחק: "יש למאבוקה כושר גופני מדהים, הוא חזק. אני מאוד אוהב את הסגל, נשלים את מה שנצטרך להשלים, לא נעשה שום החלטה תחת לחץ".

בנוגע לסוגיית אלירן עטר, השיב המאמן הירוק: "רוב הקהל עודד ומחא כפיים. כרגע הוא שחקן מכבי חיפה, אם הראש שלו לא היה בקבוצה הוא לא היה משחק."

לבסוף, סיכם מאמן הירוקים את דבריו: "נצטרך להיות מוכנים לליגה עוד 12 יום, לא צריכים להגיע לשיא מוקדם מדי. לשלב כזה של השנה זה בסדר גמור".

גיל שפר,
0 תגובות