למה אני מגן על ראש הממשלה?

הגיע הזמן שאסביר מדוע אני כל כך מגן על ראש הממשלה נתניהו.
אבל קודם הבהרה:
איני מקבל ממנו דבר. אני לא חבר שלו או של מישהו ממשפחתו, וגם לא מצפה לקבל כלום על ההגנה הזו.
ואחרי ההבהרה, הנה ההסבר:
אני מגן עליו כי אני חושב שהוא מראשי הממשלה הטובים שהיו לישראל.
אני מגן עליו כי כשאני בוחן לעצמי ועם בני משפחתי ועם חברי את מצבה של מדינת ישראל בשורה של תחומים: בכלכלה, ובעוצמה, ובבטחון , ובקידמה, ובטכנולוגיה, ובדרכים, ובתשתיות, ובתיירות, ובקשרים הבינלאומיים אני מבין עד כמה התקדמנו ועד כמה השתפרנו. והרבה מזה בזכותו.
אני מגן עליו כי אני חושב שכאח שכול יש לו רגישות מיוחדת לחיים ,ולכן הוא אחראי ודואג לחיילי צה"ל בפרט לעם ישראל בכלל, במניעת הסתבכויות והרפתקאות צבאיות מיותרות.
אני מגן עליו כי הוא קיבל על עצמו את השליחות להגן על עם ישראל ולא רק מבחינה פיזית אלא גם מבחינה רוחנית והוא מבין שהקושאן שלנו הוא התנ"ך ופועל בהתאם.
אני מגן עליו כי קמו עליו מתנגדים רבים מבחוץ באמצעות כסף, ומבפנים באמצעות התקשורת והפעלת לחץ על גורמי החוק להעמיד אותו לדין ויהי מה. ולכן הם מציפים אין סוף פרשיות וסיפורים, העיקר שמשהו יתפוס בסוף.
אני מגן עליו כי מהרגע שהוא נבחר לפני יותר משנתיים, אין שבוע שלא ממציאים עליו פרשייה חדשה. ומכיוון שעל נתניהו מותר לשקר ולספר סיפורים, איש לא שואל את אותם מעלילים וממציאים מה קרה עם כל הדרמות הקודמות והעלילות שהסתיימו בלי כלום.
אני מגן עליו כי השמאל שהפסיד בבחירות יכל לעשות חשבון נפש למה הוא הפסיד. אך במקום זה בחר לנסות להשמיד את נתניהו שמנצח אותו פעם אחר פעם.
אני מגן עליו בגלל תחושת הצדק הטבעי והעוול הברור שעושים לו כל כך הרבה אנשים, שרק מספרים כמה הוא רע ונורא ,וכמה קשה פה ואיכס פה. ומעולם לא אמרו עליו מילה טובה. והגיע הזמן שאנשים יאמרו את האמת, שהיא בדיוק הפוכה: שמעולם מצבו של עם ישראל בכל ימי ההיסטוריה לא היה כל כך טוב.
אני מגן עליו כי אני משוכנע שהוא אינו מושחת.
אני מגן עליו כי אני יודע שרק אם ירצה הוא מחר פורש ויקבל מיליונים רק מהרצאות ובכל זאת בוחר להישאר מטרה לכל מיני אנשים קטנים רק בגלל תחושת השליחות ההיסטורית שהוא ניחן בה.
אני מגן עליו כי במקום שאין איש תיהיה אתה איש, וכל כך הרבה אנשים רוצים למצוא חן אז לא נעים להם מהבראנזה לומר את האמת.
אני מגן עליו כי אני רואה איך עם ישראל לא מתרשם מהבליץ שמופעל נגדו וממשיך להביע בו אמון מרשים.
אני מגן עליו כי אני אוהב אותו וסומך עליו.
ותאמינו לי, זו רק רשימה חלקית....

שמעון ריקלין,
0 תגובות